ТЕЛЕКРИТИКА

Стріляли в машину кореспондента «Обозревателя» Анатолія Шарія (+ФОТО)

Слідчий відділ Солом'янського районного управління порушив кримінальну справу за ознаками злочину (замах на вбивство)


О 2.40 ночі 13 липня невідомі стріляли в машину кореспондента інтернет-видання «Обозреватель» Анатолія Шарія. В результаті пробито лобове та заднє скло, куля пройшла повз водія. Про це «Телекритику» повідомив особисто Анатолій Шарій.

 

«Ми до першої години ночі закривали підпільний салон гральних автоматів. Разом зі мною була знімальна група телеканалу "1+1". Додому я під\'їжджаю дуже обережно, адже останні три тижні вдома не жив. І цього разу, коли під\'їхав до свого будинку, мені не сподобалась ситуація, там стояв якийсь підозрілий автомобіль. Я зателефонував дружині і попередив, що ще трохи покатаюсь по місту. Коли їхав в бік Червонозоряного проспекту, мені якась машина перекрила дорогу. Я вискочив із машини, почув постріл і побіг у протилежний бік. Зупинив таксі, яке їхало назустріч, і попросив водія зателефонувати в міліцію, бо я свій телефон залишив у машині. Він викликав міліцію, а я ще повідомив колегам із "Плюсів"», - розповів Анатолій Шарій.

 

 


 

 

За словами пана Шарія, він відмовився писати заяву в міліцію, оскільки вважає останню заангажованою. У Солом\'янському райвідділі порушили кримінальну справу за фактом стрілянини. Відмову Шарія визнати себе потерпілим міліція записала на відео. «Звичайно, я пов\'язую стрілянину з журналістською діяльністю. І сам проведу розслідування. Я знаю, хто це вчинив», - сказав кореспондент.

 

Наразі Анатолій Шарій перебуває в районному відділенні міліції, де повторно проводять балістичну експертизу.

 

Як повідомив кореспондент «Обозревателя» ТК, останнім часом він брав участь у закритті двох підпільних гральних салонів.

 

 


 

 


 

 

Начальник відділу зв\'язків із громадськістю ГУ МВС України в місті Києві Володимир Поліщук у коментарі ТК зазначив, що після повідомлення Анатолія Шарія близько 3-ї години по Києву було введено план перехоплення, щоб затримати осіб на автомобілі Daewoo Lanos. «Затримати Volkswagen та Daewoo, оскільки, на жаль, журналіст не запам\'ятав державних номерів, не виявилось можливим. Під час огляду автомобілю працівники слідчо-оперативної групи вилучили деякі речові докази», - сказав Володимир Поліщук. За його словами, слідчий відділ Солом\'янського районного управління порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частина першою статті 115 (замах на вбивство). Наразі триває слідство, проводяться експертизи. Також пан Поліщук зазначив, що буде перевірено всі без винятку версії.

 

Нагадаємо, 21 червня було порушено справу проти Анатолія Шарія за статтею 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України через стрілянину 1 травня в «Макдональдсі», коли він двічі вистрілив у невідомого гумовими кулями. Пан Шарій переконаний, що міліція розгорнула проти нього кампанію за низку критичних публікацій про діяльність Відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків (ВБНОН).

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона