ТЕЛЕКРИТИКА

«Газета по-киевски» закривається. Заявлена причина - вимоги Сергія Тихого (ОНОВЛЕНО: +КОМЕНТАР ТИХОГО)

«Газета  по-киевски» припиняє вихід. Про це повідомляє прес-служба видавництва «Прес-центр», видавця газети.

 

Причиною закриття є те, що на бренд «Газети» заявив свої претензії колишній міноритарний акціонер та головний редактор Сергій Тихий, який висунув до підприємства суттєві (як говориться у релізі) фінансові вимоги.

 

За інформацією видання, на сьогодні всю заборгованість із виплат зарплати працівникам газети погашено. 22 червня, у середу, вийшов останній номер «Газеты по-киевски».

 

«Телекритика» звернулася до Сергія Тихого із проханням прокоментувати інформацію, викладену у прес-релізі. Він сказав таке: «Це класична спроба перекласти відповідальність. "Газету по-киевски" знищено "кураторами", півтора роки без затвердженого бюджету, без планів, без перспектив; два з лишком місяці невиходу - половина колективу розбіглася, розбіглися рекламодавці, посередники. Та ви подивіться на що перетворилася моя ГПК за місяць після відновлення виходу!

 

Права на торгівельну марку "Газета по-киевски" належать не тільки мені, а ще трьом іншим фізичним особам. ТМ була зареєстрована у 2002 році - до реєстрації "Газеты по-киевски" в Мінюсті, а ідея та назва були придумані набагато раніше. Протягом восьми з половиною років, поки я і ще ряд власників ТМ працювали у проекті, ми ніяких вимог не висували, хоча мали право на укладання Ліцензійної угоди з відповідними відрахуваннями на нашу користь. Але ми про це і не думали! Після того, як мене було викинуто з газети через одіозні і несправедливі обґрунтування, коли ми з колегами залишились без засобів до існування, ми звернулись до видавця з пропозицією урегулювати цю ситуацію шляхом або укладання з нами Ліцензійної угоди, або викупу Торгової марки. Підкреслюю: конкретні цифри виплат нами жодного разу не називалися, це мало би бути, власне, предметом перемовин. Але жодного разу після того, як ми надіслали ці два листи (у травні та червні), з нами ніхто не захотів поспілкуватись (не подзвонив, не запросив на зустріч). Ми про це ж повідомили 13 червня  на  зборах співвласників  ТОВ "Видавництво «ПресЦЕНТР» ", яке є засновником газети, і це було внесено у протокол. Але у відповідь - знову жодної реакції. З нами навіть не намагались обговорити це питання. Так про які "фінансові вимоги Тихого" йдеться

 

Як зазначається у повідомленні видавця газети, головний редактор «Газеты по-киевски» Олексій Газубей сподівається отримати можливість видавати газету в оновленому вигляді: «Ми плануємо узгодити нову бізнес-модель газети, оновити та вдосконалити її».

 

Нагадаємо,  «Газета по-киевски» відновила свій вихід 19 травня. 11 квітня Олексій Газубей був призначений головним редактором «Газеты по-киевски», а Сергій Тихий був звільнений.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Популярное на ТелекритикеБизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Культура

Вражда с сериалом «Вражда»: 101-летняя звезда Голливуда перечислила претензии

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой