ТЕЛЕКРИТИКА

СТБ скасував зйомки «Межигір’я», щоб це не виглядало як акція

Журналісти не згодні з редактором


Телеканал СТБ планував відправити знімальну групу до «Межигір\'я» 6 червня на акцію руху «Стоп цензурі!», однак у суботу ввечері головний редактор Михайло Єрмолаєв скасував зйомки. Про це ТК дізналася з власних джерел на каналі.

 

Михайло Єрмолаєв у коментарі ТК сказав, що так вирішив через рішення суду. «Знімальна група не поїхала до "Межигір\'я", оскільки в суботу було ухвалене рішення суду про те, щоб не влаштовувати там акції. А збори журналістів могли здатися за акцію. Тому якби ми відправили туди знімальну групу, вийшло б, що ми порушуємо рішення суду. У нас є достатньо інструментів, щоб донести інформацію до глядача, не порушуючи закон», - сказав пан Єрмолаєв.

 

Однак журналісти ньюзруму «Вікон» не згодні з позицією головного редактора, про що сказали ТК.

 

«Журналісти ньюзруму вважають, що тема "Межигір\'я" є соціально важливою, бо була обіцянка першої особи держави, і наш обов\'язок - проконтролювати це. Була запланована у п\'ятницю зйомка, однак у суботу її скасували за нез\'ясованих обставин. Головний редактор не дав нам достатніх пояснень, які саме обставини вплинули на його рішення: чи це були зовнішні обставини, чи в нього змінилося внутрішнє переконання журналістських стандартів», - повідомила «Телекритиці» позицію колективу кореспондент Наталя Соколенко.

 

Нагадаємо, рух «Стоп цензурі!» мав намір 6 червня, у День журналіста, провести акцію з вимогою виконання обіцянки президента Віктора Януковича показати свою резиденцію «Межигір\'я». Про акцію було повідомлено Новопетрівську сільраду в п\'ятницю, 3 червня. У суботу, 4 червня, Київський окружний адміністративний суд заборонив акцію під «Межигір\'ям», задовільнивши позов сільського голови Нових Петрівців Родіона Старенького.

 

Журналісти заявили, що приїдуть до «Межигір\'я», щоб проконтролювати виконання рішення суду. 6 червня під «Межигір\'ям» зібралися близько 50 журналістів. Віктор Янукович проїхав повз них не спиняючись, натомість до преси вийшла Дарка Чепак. За її словами, кортежу забороняє зупинятися служба безпеки президента.

 

Фоторепортаж дивіться тут.

 

Відеорепортаж дивіться тут.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Юрий Горбунов засмотрелся на обнаженную грудь Насти Каменских

Культура

5 причин посмотреть первый документальный фильм о Кузьме Скрябине

Популярное на ТелекритикеКультура

«Горная женщина: на войне»: под булыжниками мостовой пусто

Дуся

Танька и Володька из одноименного шоу снялись в музыкальном клипе

Дуся

Юрий Горбунов засмотрелся на обнаженную грудь Насти Каменских

Культура

5 причин посмотреть первый документальный фильм о Кузьме Скрябине