ТЕЛЕКРИТИКА

Блогеру погрожують за відео донецького губернатора на шикарній машині (ДОПОВНЕНО)

Блогеру Миколі Сухомлину після публікації на його сторінці у Facebook відео з автомобілем донецького губернатора, почали погрожувати, а 1 червня видалили його профіль у цій соцмережі, пише «Українська правда».

 

17 травня пан Сухомлин, у відповідь на пропозицію донецького губернатора Анатолія Близнюка до людей «скинутися» на дороги, опублікував на своїй сторінці у Facebook відео журналіста Олексія Мацуки, на якому видно, що Близнюк їздить на «Мерседесі» S-класу з шикарним тюнінгом, вартість якого починається від 700 тисяч гривень.

 

Це відео ретранслювали ЗМІ - і наступного ж дня Микола  Сухомлин, за його словами, отримав «приватну рекомендацію» видалити відео, а також «утихомирити свій запал відносно українських політиків».

 

Незабаром, за словами блогера, йому телефонувала невідома людина і повідомила, що на нього знайдуть управу.

 

«Протягом тижня особисті повідомлення на Facebook містили ту чи іншу погрозу. Цього разу невідомі з тимчасових акаунтів погрожували заблокувати мій профіль у соціальній мережі й вжити заходів для подальшого "недопущення поширення інформації, яка ганьбить українських політиків"», - повідомив пан Сухомлин.

 

1 червня його профіль на Facebook був вилучений адміністрацією соціальної мережі, зазначає пан Сухомлин. За його словами, його профіль був «одним із найбільш читаних», протягом двох років він щодня публікував там десятки авторських політичних анекдотів, карикатури, відеоролики, які пародіюють український політикум.

 

У коментарі «Телекритиці» Микола Сухомлин розповів, яким чином опоненти добилися видалення його профілю. За його словами, вони скористалися системою, коли адміністрації соціальної мережі можна скаржитися на публікації, що здаються образливими або такими, що містять плагіат чи погрози. Якщо накопичується багато таких скарг, адміністрація видаляє акаунт.

 

«Скарги надходили поступово, але особливо активно - після появи відео з автомобілем Анатолія Близнюка. Загалом скарг було близько 15. Адміністрація зазвичай не перевіряє достовірність скарг, а просто видаляє такий контент», - розповів він. За словами пана Сухомлина, скарги стосувалися здебільшого політичних карикатур, але разом з тим і двох його особистих фотографій.

 

«Політичний гумор я друкую не перший рік. Були незадоволені, було багато емоційних дзвінків, але ми завжди знаходили порозуміння», - зазначив він і додав, що цього разу активність опонентів вийшла за межі після того, як на його сторінку у Facebook послалася «Українська правда».

 

Микола Сухомлин уже завів новий профіль у Facebook. Водночас він сподівається відновити видалений і вже написав два офіційні листа до адміністрації соціальної мережі. Утім, процес відновлення акаунту може тривати досить довго, оскільки у Facebook єдина електронна адреса, на яку звертаються з такими проханнями.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц