ТЕЛЕКРИТИКА

Перший приз імені Гурченко на «Харківському бузку» отримав фільм про глухих для глухих

Журі III Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харківський бузок-2011» вирішило вже цього року (до внесення відповідних змін до регламенту) присудити спеціальний приз імені Людмили Гурченко фільму «Шанс», режисера Олександра Фомічева з Києва. Це перший фільм в Україні про глухих для глухих. Також у стрічці використовувалася пісня жестовою мовою. Про це повідомляє «Городской дозор».

 

Під час церемонії нагородження лауреатів III Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харківський бузок-2011» голова журі Володимир Фокін повідомив, що з цього року запроваджується новий спеціальний приз імені Людмили Гурченко.

 

«Коли пішла з життя Людмила Марківна Гурченко, ректорат ВДІКу вирішив запропонувати оргкомітету "Харківського бузку" з наступного фестивалю запровадити приз імені Людмили Гурченко. Оргкомітет фестивалю погодився з цією пропозицією», - розповів Володимир Фокін.

 

За його словами, на наступному  фестивалі «Харківський бузок» будуть внесені зміни в регламент, і приз займе гідне місце в низці інших нагород.

 

Нагадаємо, гран-прі фестивалю «Харьківський бузок» отримав фільм «Червоний трикутник» режисера В\'ячеслава Серкеза - харків\'янина, який проживає в Москві.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино