ТЕЛЕКРИТИКА

Група «1+1» подала заявки на цифровий конкурс

Заяви на конкурс на місця в цифрових мультиплексах МХ-1, -2, -3 та -5 подала група «1+1» та близько 20 місцевих і регіональних телекомпаній. Про це «Телекритику» повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов.

 

За його словами, заяви на місця в загальнонаціональних мультиплексах подали телеканали «1+1», ТЕТ і «2+2». «Вони повідомили, що уклали угоду з провайдером, і прислали нам копію цих договорів», - сказав він.

 

Також заявки подав телеканал «Сіті», але не в загальнонаціональний мультиплекс, а на місця для регіональних і місцевих компаній. Він претендує на понад 40 частотних присвоєнь майже в усіх областях України.

 

Нагадаємо, що телеканал групи «1+1» УНІАН-ТБ уже має ліцензію на мовлення в МХ-4. Однак за новим Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору розвиток четвертого мультиплексу посунули на 2013-2015 роки. Водночас мовлення в мультиплексах МХ-1, -2, -3, та -5 має розпочатися вже у 2011 році.

 

Нагадаємо, прийом заяв на участь у цифровому конкурсі розпочався 20 травня і триватиме до 20 червня. Підсумки конкурсу мають підбити до 19 серпня.

 

Для загальнонаціональних мовників на конкурс виставлено 28 каналів у чотирьох мультиплексах. У тому числі 10 каналів, де оператор зможе розповсюджувати програми з розподільчою здатністю SD або HD.

 

Для місцевих мовників на конкурс виставлено чотири вільні місця в МХ-5, а саме телевізійні канали в 167 населених пунктах, де будуть встановлені передавачі.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино