ТЕЛЕКРИТИКА

Гутцайт іде з Нового каналу. У «Репортера» будуть нові ведучі

Оксана Гутцайт іде з Нового каналу, а інша ведуча «Репортера» Леся Яворівська виходить у декретну відпустку. Наразі канал проводить кастинги на нових ведучих програми новин. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Останній ефір Оксани Гутцайт відбудеться 6 травня, а Леся Яворівська залишатиметься ведучою «Репортера» до того часу, доки їй дозволятиме здоров\'я.

 

Причину звільнення Оксани Гутцайт не уточнюють, зазначають лише, що вона йде «у вільне плавання».

 

За словами шеф-редактора «Репортера» Михайла Шаманова, команда проекту наразі вийшла на фінальну стадію кастингів: уже відібрано п\'ять претендентів, з яких за результатами відбору залишиться всього двоє. З першим ведучим глядачі Нового каналу познайомляться уже 16 травня, інший з\'явиться в ефірі трохи пізніше.

 

Як говорить Михайло Шаманов, на місце ведучого «Репортера» шукали чоловіка або жінку середнього віку, привабливої зовнішності з досвідом роботи в журналістиці.

 

Також, за словами пана Шаманова, під час кастингів одна з претенденток хоч і не пройшла прослуховування в програмі новин, була запрошена на проби в інший проект каналу.

 

Нагадаємо, Оксана Гутцайт на Новому каналі працює з 2004 року. Спочатку була ведучою спортивних новин, потім перейшла до основних випусків. Також працювала ведучою програми «ТV-ТаблоID». Кар\'єру ведучої починала з роботи на радіо. У Всесвітній спортивній агенції відповідала за випуски новин.

 

Леся Яворівська працює на Новому з 2002 року, спершу міжнародним журналістом, потім - політичним оглядачем. З 2007 року стала ведучою.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain