ТЕЛЕКРИТИКА

Захур: Боннер залишиться редактором Kyiv Post (ВИПРАВЛЕНО)

Редакцією керуватиме редакційна рада


Браяна Боннера буде поновлено у штаті редактора газети Kyiv Post. Буде створено редакційну раду, до якої увійдуть Боннер та троє інших редакторів. Про це  ТК повідомив власник видання Мохаммад Захур після зустрічі з колективом газети.

 

На зустріч пана Захура привів Браян Боннер.

 

«Буде створено редакційну раду (editorial board), і Браян Боннер буде одним з її членів, - зазначив пан Захур. - Для того, щоб дотримуватись принципів незалежної журналістики».

 

Іншими трьома членами ради будуть Роман Олеарчик, Катя Горчинська (нині - заступники головного редактора) та Джеймс Марсон (редактор рубрики «Бізнес»). 

 

За словами Захура, колектив видання мав побоювання щодо незалежності редакційної політики без Браяна Боннера. «Демократія та свобода слова в газеті була і є», - наголосив він.

 

Загалом конфлікт у виданні Захур оцінює як непорозуміння: «Це було якесь непорозуміння. Тепер усе позаду».

 

Журналіст Kyiv Post Юрій Онишків у коментарі ТК зазначив: «Я можу назвати це перемогою обох сторін. Конфлікт у Kyiv Post вичерпаний. Видавець погодився на  створення редакційної ради, яка буде стежити за невтручанням у редакційну політику». За його словами, Мохаммад Захур запевнив, що в редакційну політику не втручатиметься.

 

За інформацією ТК, на зустрічі Мохаммад Захур оголосив, що у разі, якщо колектив до 1 вересня зможе знайти кошти на фінансування газети, він продасть її редакції за один долар. Такою була його відповідь на запитання, чи не планує він продати газету.

 

Нагадаємо,  15 квітня редакція газети Kyiv Post заявила про початок страйку на знак протесту проти цензури з боку видавця, який намагався заборонити публікацію інтерв\'ю з міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком. Одна з вимог страйку - поновити на посаді головного редактора газети Kyiv Post Браяна Боннера. Сам Микола Присяжнюк заявив, що задоволений своїм інтерв\'ю. Він наголосив, що не має жодного відношення до конфліктів усередині редакції.

 

В інтерв\'ю виданню «Комерсант» пан Захур пояснив причину звільнення  Браяна Боннера: «У нас із ним не співпадали точки зору на редакційну політику, і перше попередження він отримав рік тому. Я вважав, що потрібно більше соціальних тем і реклами, газета й веб-сайт повинні приносити прибуток, а Боннеру більше подобалися гострі політичні новини».

 

Згодом на місце пана Боннера був призначений Джим Девіс.

 

Відеорепортаж про зустріч колектива газети Kyiv Post з інвестором Мохаммадом Захуром дивіться незабаром на «Відеотеці».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер