ТЕЛЕКРИТИКА

Апеляційний суд відмовив Андрушку. Відомо прізвище охоронця УДО, який застосував силу проти журналіста

Апеляційний суд міста Києва залишив у силі рішення Голосіївського районного суду, який не скасував постанови прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання законній професійній журналістській діяльності кореспондента СТБ Сергія Андрушка. Про це ТК повідомив представник Андрушка адвокат Олександр Заруцький.

 

За словами адвоката, суд розглядав цю справу ще 2 лютого без представників позивача. Повістку по цій справі пан Заруцький отримав наприкінці минулого тижня, коли засідання вже відбулося.

 

Як уже писала ТК, у своїй позовній заяві Сергій Андрушко просив скасувати постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом вчинення злочину, передбаченою статтею 171 Кримінального кодексу України, яку 1 липня 2010 року видав помічник прокурора Голосіївського району С. Лисенко. Також Сергій Андрушко просив повернути матеріали для проведення додаткової перевірки. 17 грудня 2010 року суд першої інстанції відмовив Сергію Андрушку в задоволенні позову.

 

Також, як повідомив ТК пан Заруцький, у матеріалах військової прокуратури по іншій справі, де пан Андрушко просить суд визнати дії охоронця Управління державної охорони протиправними, фігурує прізвище співробітника УДО, який застосував силу проти журналіста - Щека.

 

Нагадаємо, раніше керівництво УДО відмовлялося назвати ім\'я охоронця, який застосував силовий прийом проти журналіста СТБ, навіть у відповідь на депутатський запит Ірини Геращенко та Ольги Герасим\'юк

 

Як уже писала ТК, під час відвідання президентом Віктором Януковичем агровиставки співробітник УДО застосував силу проти журналіста СТБ Сергія Андрушка. Попри численні вимоги, громадськості досі не названо ім\'я охоронця, що напав на журналіста під час виконання ним професійних обов\'язків. Як писала ТК, прокуратура Голосіївського району міста Києва відмовила в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання професійній діяльності Сергієві Андрушку. Журналіст оскаржив це рішення в прокуратурі міста Києва, але та теж відмовила.

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц