ТЕЛЕКРИТИКА

УМХ купує «Наше радіо» і NRJ в партнерстві зі співінвесторами

«Український медіахолдинг» купує в ірландського холдингу Communicorp Group загальнонаціональну мережу «Наше радіо» і радіостанцію NRJ. Інформацію ТК про завершення відповідних перегорів підтвердили в прес-службі УМХ, зазначивши, що необхідно закінчити всі правові формальності.

 

«Формати і позивні змінюватися не будуть. Ми купуємо успішні проекти, що працюють. Структура мережі також не зміниться», - зазначили в компанії.

 

Суму угоди в УМХ не розголошують. За інформацією ТК, вона становить щонайменше 14 млн доларів - за стільки Communicorp Group купила «Наше радіо» і радіо «Апельсин» (згодом стало NRJ), виходячи на український ринок у 2006 році. «Ми плануємо окупність від 4 до 6 років, залежно від того, як поведе себе рекламний ринок у цілому», - уточнили в компанії.

 

На запитання ТК, чи будуть в УМХ якісь партнери-співвласники по придбаних проектах і хто саме, у прес-службі відповіли: «Унаслідок цієї угоди нові партнери в холдингу не з\'являться. Співінвесторами по цьому проекту виступили наші давні партнери, з якими у нас уже є спільні радіопроекти». Нагадаємо, партнером УМХ по «Авторадіо» і Europa Plus є Геннадій Боголюбов, по «Радіо Алла»  і «Ретро ФМ» - Петро Порошенко, по радіо «Динамо» - брати Суркіси.

 

Поки що керівництво «Нашого радіо» та NRJ не змінюється. Але за розвиток радіогрупи УМХ відповідає Валентин Резниченко, він і визначатиме подальші рішення оперативних питань з управління станціями, зазначили в УМХ.

 

Нагадаємо, тиждень тому ТК писала про те, що «Наше радіо» та NRJ виставлені на продаж, але генеральний директор цих мереж Богдан Болховецький категорично спростовував цю інформацію. ТК називала найімовірнішим покупцем УМХ, але в холдингу заявляли, що у 2011 році зосередяться на розвитку інтернет-проектів і журналу Forbes.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве