ТЕЛЕКРИТИКА

Депутат Бут виграв суд в Ольги Сніцарчук за слово «відщепенець»

Депутат Юрій Бут відсудив у журналістки 5-го каналу Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його у своєму сюжеті «відщепенцем». Про це  пише сама журналістка у  своїй статті в інтернет-виданні «Українська правда».

 

Так вирішив Апеляційний суд міста Києва, залишивши в силі рішення Подільського райсуду.

 

У своїй позовній заяві пан Бут вимагав компенсацію у розмірі 100 тисяч гривень. «Я був змушений посилено піклуватися про стан свого здоров'я, намагаючись вийти із шокового стану та повернутися до нормального життя та роботи, я почав приймати медичні препарати, стабілізуючи нервову систему і психіку», - йдеться у позовній заяві депутата.

 

Депутат також наголошує, що після сюжету журналістки його «почали турбувати безсоння, сильний головний біль, зник апетит, знизився життєвий тонус, з'явився стан депресії».

 

У свою чергу Ольга Сніцарчук зазначила, що як журналіст має право на оціночне судження згідно із законом про інформацію і 10-ю статтею Європейської конвенції про захист прав і основних свобод людини.

 

Як відомо, Бут є одним з перших депутатів, які у 2008 році вийшли з коаліції БЮТ, НУНС і Блоку Литвина, що фактично її зруйнувало. Наразі Бут є членом нинішньої більшості, а також головою парламентського підкомітету з питань формування суддівського корпусу комітету з питань судочинства Сергія Ківалова.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Нацсовет не смог оштрафовать NewsOne за «язык ненависти» и «разжигание вражды»

Бизнес

Сегодня телеканалу «Интер» – 22 года