ТЕЛЕКРИТИКА

«Eволюшен медіа» об’єднає свої інтернет-ресурси у «мегапортал»

Холдинг «Eволюшен медіа» об'єднує редакції порталу proUA та тижневика «Комментарии:». Одночасно він почне інтегрувати усі свої наявні інтернет-проекти в один, що працюватиме у ніші general interests. Про це повідомляється у прес-релізі холдингу.

 

Керівником об'єднаної редакції стане головред «Комментариев» Вадим Денисенко. Головного редактора proUA Олексія Шалайського компанія переорієнтувала на інші проекти.

 

«Мета об'єднання - на виході мати не сише сильну газету, а й сучасний, укрупнений web-портал з розвиненою структурою інфосервісів. Тому прийняте рішення консолідувати усі наші інтернет-активи - а їх з урахуванням  галузевих, регіональних сайтів та фото агентства понад 15 - під єдиним брендом», - пояснює генеральний директор «Eволюшен медіа» Юлія Литвинова.

 

Робоча назва нового «мегапорталу» - comments-proua. Ребрендинг та реорганізація проводиметься поетапно протягом найближчих місяців.

 

Як повідомляла «Телекритика», «Eволюшен медіа» планував зробити на базі сайту «Комментариев» портал. Портал ділової тематики також нещодавно запустив тижневик «Бізнес» на базі свого сайту.

 

Холдинг «Eволюшен медіа»  видає тижневики «Комментарии:», Weekly.UA, Kyiv Weekly та інтернет-портали ProUA.com, UGMK.info, PHOTOLENTA.UA.

Главное в разделе

Дуся

Сними с меня это, да побыстрее: мужчины (18+)

Культура

«Как я встретил вашего Чубакку»: 10 злых рецензий на «Соло. Звездные войны»

Популярное на ТелекритикеДуся

«Не приходя в сознание, сошла с ума»: украинцы массово разочаровались в молодой артистке из Закарпатья

Дуся

Сними с меня это, да побыстрее: мужчины (18+)

Культура

«Как я встретил вашего Чубакку»: 10 злых рецензий на «Соло. Звездные войны»

Бизнес

Канал «1+1» ищет PR-менеджера для своей пресс-службы