ТЕЛЕКРИТИКА

НТКУ має сплатити 50 000 грн за незаконне звільнення

50 тисяч гривень компенсації повинна сплатити Національна телекомпанія України зільненій 21 квітня 2009 року асистентці режисера Інні Удовенко. Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва за позовом, який підтримала Київська незалежна медіапрофспілка, повідомляє прес-служба організації.

 

Згідно цього рішення, НТКУ також має сплатити пані Удовенко 2 500 гривень за листком непрацездатності (лікарняним) і поновити її на роботі.

 

«Прикро, що нове керівництво телекомпанії муситиме розплачуватися за гріхи попереднього. Але я позивалася не персонально до Василя Ілащука чи Єгора Бенкендорфа, а саме до НТКУ», - коментує Інна Удовенко.

 

Її адвокат Андрій Нечипоренко наголосив: «Це судове рішення має стати           застереженням для тих, хто намагається здійснювати незаконні звільнення працівників. Незаконні дії сьогодні можуть обернутися санкціями завтра».                    

 

У квітні 2009 року з НТКУ за рішенням тодішнього Президента компанії Василя Ілащука           було звільнено за скороченням близько 156 осіб, в тому числі шестеро членів КНМП. За інформацією КНМП, згоди на це медіапрофспілка не давала. Двоє зі звільнених, Інна Удовенко і Віра Буков`як, оскаржили     це рішення в суді в індивідуальному порядку. Крім того, до НТКУ позиваються представники КНМП, які вважають, що наказ загалом не відповідає закону і вимагають його скасувати.

 

Раніше ці справи вела адвокатка Валентина Прибильська, але після її смерті у січні 2010 року їх перебрав адвокат Андрій Нечипоренко.                    

 

У листопаді 2009 року суд виніс рішення, що НТКУ має сплатити 10 139 грн компенсації колишній головній стилістці телекомпанії, члену КНМП Ірині Опесі.                    

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»