ТЕЛЕКРИТИКА

Дмитро Гордон повертається на Перший національний

Перший національний знову уклав угоду з Дмитром Гордоном щодо виробництва програми «В гостях у Дмитра Гордона». Цю інформацію ТК підтвердили у прес-службі каналу.

 

Проект з'явиться в ефірі вже цієї суботи 24 квітня о 17.00. Поки що планується, що програма виходитиме раз на тиждень, але згодом вона буде в ефірі не лише щосуботи, а й щонеділі.

 

Як розказав ТК генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф, угода з Дмитром Гордоном укладена до кінця року.

 

«Я вважаю, що Гордон - один з небагатьох людей, який може підібрати відомих гостей і (хоч я не знаю як це йому вдається) гості йому відкриваються, він веде з ним хороший діалог. І кожна програма цікава, вона відіграє свою роль в історії», - зазначив він.

 

Єгор Бенкендорф переконаний, що програма матиме показники вищі за середню частку каналу. За його словами перед проектом поставлена низка завдань: перш за все - це виробництво нових випусків, які з'являться в ефірі з 24 квітня. Окрім цього, Дмитро Гордон разом з радником керівника НТКУ Олексієм Семеновим розробляє нову концепцію. Планується, що у новому форматі проект вийде після 24 серпня.

 

Нагадаємо, програму «В гостях у Дмитра Гордона» з ефіру зняв попередній президент НТКУ Василь Ілащук. Таке рішення він вважав «боротьбою за український національний телепростір». А колишній віце-президент телекомпанії Роман Недзельський заявляв, що зняття програми з ефіру зумовлене бажанням «вивести з тіні прибутки НТКУ». Як писала ТК, проект виробляє продакшн Дмитра Гордона, хоча раніше на каналі він був оформлений як продукт власного виробництва НТКУ.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен