ТЕЛЕКРИТИКА

СБУ перевіряє, як Нацрада роздає частоти

СБУ просить Нацраду з питань теле- і радіомовлення надати документи щодо конкурсу на видачу ліцензій від 27 січня 2010 року.

 

Згідно з документами, які «Телекритика» отримала з конфіденційних джерел, заступник голови СБУ Анатолій Присяжнюк просить надати завірені копії документальних матеріалів щодо конкурсу, який було оголошено 30 вересня 2009 року.

 

(Документи підписані 15 березня, а вже 17 березня Присяжнюка призначено губернатором Київської області).

 

Зокрема, йдеться про копії оголошення, конкурсних вимог, заяв про видачу ліцензії на мовлення, протоколів засідань та рішень, тощо.

 

Також у разі наявності в СБУ просять надати рішення, ухвали судових органів, що стосуються дій Нацради, пов'язаних із вищезазначеним конкурсом.

 

Крім того, в СБУ просять надати завірені копії особових справ окремих членів Нацради, документи про їхні призначення та інше.

 

Член Нацради Тетяна Мокріді у коментарі «Українській правді» підтвердила наявність в апараті Нацради відповідних звернень від СБУ.

 

За її словами, запити про особові справи стосуються «тих людей, які на момент голосування по конкурсу були членами Нацради».

 

«Більше про те, що зараз відбувається у Нацраді, я сказати не можу, оскільки я досі знаходжуся на лікарняному», - зауважила Мокріді.

 

Як відомо, ТОВ «Телестудія "Служба інформації"» (телеканал НТН) оскаржує в суді результати останнього конкурсу ефірних телевізійних частот, підсумки якого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила 27 січня. Услід за НТН, телеканали Enter Music і Enter Film з групи «Інтер» також подали позови проти Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про оскарження результатів конкурсу, підбитих 27 січня.

 

Як відомо, головою СБУ є Валерій Хорошковський, дружина якого, Олена Хорошковська, єяка є директором  U.A. Inter Media Group Limited.

 

Про тиск безпосередньо Хорошковського на членів Нацради і його зацікавленість отримати усі виставлені на конкурс на частоти заявляв на брифінгу член нацради Віктор Понеділко.

 

Згідно з результатами конкурсу, група «Інтер» отримала 20 частот з 89, решту виграли інші учасники ринку, зокрема 5 канал і ТВі.

 

 

 

 

 

 

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»