ТЕЛЕКРИТИКА

Віктор Ющенко призначив членами Нацради Андрія Мирошніченка і Ларису Мудрак

Президент Віктор Ющенко призначив членами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Андрія Мирошніченка і Ларису Мудрак. Відповідні укази оприлюднені на сайті глави держави 23 лютого (№ 229/2010 і № 230/2010).

 

Членів Нацради призначено відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 106 Конституції України (президент призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради) і ст. 6 закону про Національну раду (президент призначає члена Нацради протягом одного місяця з дня припинення повноважень члена, який був призначений президентом).

 

Лариса Мудрак з березня 2007 року обіймала посаду керівника Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента, а до того була керівником прес-служби Секретаріату.

 

Андрій Мирошніченко з квітня 2005 року був членом Національної ради і, як повідомляла «Телекритика», 22 лютого 2009 року був звільнений президентом.

 

Як писала «Телекритика», пропозицію стати членом Національної ради 23 лютого відхилила прес-секретар президента Ірина Ванникова.

 

Нагадаємо, 22 лютого 2009 року президент відправив у відставку членів Нацради Ігоря Куруса й Андрія Мирошніченка.

 

Раніше, 24 листопада 2009 року, Віктор Ющенко звільнив з Нацради Владислава Лясовського і призначив на його місце Оксану Головатенко.

 

Три роки тому, 7 лютого 2007 року, президент звільнив Юрія Сторожука, задовольнивши його прохання про відставку, і призначив членом Нацради Тетяну Мокріді.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана