ТЕЛЕКРИТИКА

Осман Пашаєв очолив медіпрофспілку «Медіафронт»

Журналіст телеканалу СТБ Осман Пашаєв на загальних зборах профспілки «Медіафронт» 14 грудня обраний головою цієї організації. Про це ТК дізналася від нього самого.

 

Як розповів ТК Осман Пашаєв, найголовніші завдання, які стоять перед профспілкою та її керівником - це соціально-економічний захист членів та захист свободи слова й боротьба з прихованою рекламою і цензурою. Частина членів «Медіафронту» є членами Київської незалежної медіа-профспілки та Незалежної медіа-профспілки України. Однак Осман Пашаєв не хоче порівнювати діяльність трьох організацій. «Роботи вистачить усім», - вважає він.

 

Сьогодні, 18 грудня, профспілка на офіційному сайті повідомила, що вона прийняла до розгляду запротокольовані факти цензури та прихованої політичної реклами на приватних українських телеканалах. У зв'язку із цим «Медіафронт» рекомендує первинним осередкам профспілки на телерадіоканалах скликати збори творчого колективу телерадіожурналістів із вимогою до власників телеканалів дотримуватися статей 57 та 58 Закону України «Про телебачення та радіомовлення», через редакційні ради розглянути питання цензури та прихованої політичної реклами на телерадіоканалах і вирішити ці проблеми відповідно до законів і редакційних статутів телерадіоорганізацій.

 

Про які факти цензури й прихованої політичної реклами і які канали йдеться, Осман Пашаєв поки воліє не говорити: «Подані протоколи. Це все, що ми можемо наразі сказати».

 

Профспілка працівників ЗМІ «Медіафронт» організована наприкінці 2005 року журналістами Тарасом Ратушним, Мариною Балабан, Жаном Новосельцевим, Юлією Дячук, Османом Панаєвим та Іриною Коробко. 2 лютого 2006 року вона була зареєстрована управлінням юстиції міста Києва. Свою діяльність профспілка активізувала у 2009 році. 3 грудня «Медіафронт» легалізувалася і отримала свідоцтво про державну реєстрацію у Шевченківський РДА міста Києва.

 

Нині «Медіафронт» об'єднує 87 працівників семи загальнонаціональних телеканалів, де створені первинні осередки профспілки: СТБ, «1+1», ICTV, ТРК «Україна», НТН, ТОНІС, «Сіті».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»