ТЕЛЕКРИТИКА

Олесь Ульяненко помирився з НЕК і прибере «член» з книжки «Жінка його мрії»

Окружний Адміністративний суд Києва 26 листопада затвердив мирову угоду між Національною експертною комісією з питань захисту суспільної моралі та письменником Олесем Ульяненком. Цю інформацію ТК підтвердив літературний агент Ульяненка Євгенія Чуприна.

Сторони домовилися про те, що НЕК відкличе свій висновок, в якому експерти визнають роман «Жінка його мрії» порнографічним,  а автор приведе текст книги у відповідність до чинного законодавства. Для цього він зробить невеликі літературні правки по тексту. За словами літературного агента, з тексту вилучено слова (такі як «кінчати» і «член») та змінено речення «Він засунув їй палець в анус» на «Він ніжно вкусив її за вушко».

Також книжка змінила видавця - замість видавництва «Клуб сімейного дозвілля» її видаватиме «Треант».

 

Голова НЕК Василь Костицький зазначив ТК, що вважає інцидент з Олесем Ульяненком вичерпаним. «Комісія готує лист до видавців, в якому повідомляє про відкликання експертного висновку», - сказав Василь Костицький.

 

Нагадаємо, лауреат малої Шевченківської премії письменник Олесь Ульяненко оскаржував рішення НЕК, яким у лютому 2009 року було затверджено експертний висновок, яким роман «Жінка його мрії» визнано порнографічним.

 

Євгенія Чуприна повідомила, що 2 грудня 2009 року в 19-00 в книгарні «Є» по вул. Лисенка у м. Києві відбудеться зустріч з письменником Олесем Ульяненком та презентація його нового роману «Там, де Південь».

 

«Телекритика»

 

Фото - uk.wikipedia.org

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Руслана в ударе, Вакарчук в вышиванке, Катя Chilly в трансе: как презентовали книгу ТСН

Дуся

Евровидение-2018: Португалия определилась с местом проведения конкурса