ТЕЛЕКРИТИКА

Альберт Фельдман із «Обозу» очолив супутникову платформу Digital Fly Ukraine (MYtv)

Компанія Digital Fly Ukraine (українська супутникова платформа MYtv) підписала багаторічну угоду з провайдером супутникових сервісів Intelsat, про що Intelsat повідомив офіційним прес-релізом.

 

Платформа MYtv поширюватиме свої програми на Україну через супутник Thor 6 (1º західної довготи), нещодавно виведений на орбіту, де він замінить супутник Thor 3, на якому тестувалися програми Digital Fly Ukraine. Intelsat володіє 10 транспондерами на супутнику Thor 6 норвезької корпорації Telenor Satellite Broadcasting.

 

MYtv пропонуватиме передплатникам понад 80 каналів із кіно-, музичним, спортивним, новинним, дитячим та lifestyle-контентом. Платформа використовуватиме DVBS-2 MPEG-4 HD-рекордери, які прийматимуть пакет каналів MYtv і відкриті супутникові канали, а також пропонуватиме послуги інтерактивного телебачення Video-on-Demand (відео на замовленя) і Pay-per-View (перегляд програм у запису).

 

Генеральним директором Digital Fly Ukraine став Альберт Фельдман, який очолює інтернет-холдинг Михайла Бродського «Обозреватель». Джерела ТК свідчать, що він не звільнявся з «Обозу» і паралельно очолює обидві компанії. Михайло Бродський у коментарі ТК заявив, що не має стосунку до супутникового проекту. Взяти коментар в Альберта Фельдмана не вдалося, оскільки він «не спілкується з "Телекритикою"».

 

За інформацією «Экономических известий», старт платформи відкладається на кінець року, а канали підніматимуться на супутник через аплінк Telenor у Болгарії. Власником Digital Fly Ukraine виступає компанія Kesongs Enterprises Limited, за якою нібито стоять ізраїльський супутниковий оператор Yes і британський оператор Sky або його спільний проект в Індії TataSky. Джерела ТК підтверджують причетність до нового проекту ізраїльтян, але стверджують, що це «точно не Sky».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?

Бизнес

Новое лицо программы «Инспектор. Города» Владимир Остапчук: «Все, что происходит в обществе, обязательно находит свое отражение на ТВ»

Популярное на ТелекритикеДуся

Ученые пишут благодарности создателям фильмов: вспоминаем самые нелепые сцены в кино

Культура

«Форма воды» Гильермо дель Торо: за и против

Дуся

Австралийская блогерша поблагодарила парня, который занимался с ней сексом, пока она спала

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?