ТЕЛЕКРИТИКА

Директор ТРК «Ера» Василь Климчук веде ранкову програму на Кіровоградській ОДТРК

Директор телекомпанії «Ера» та ведучий проекту «Україна online» Василь Климчук веде ранкову  програму «За кіровоградським часом» на Кіровоградській ОДТРК. Про це ТК повідомив директор  телекомпанії Сергій Омельчук.

 

«За кіровоградським часом» в ефірі з 7 жовтня, виходить у слоті 7.00-9.00. За словами Сергія Омельчука, Василь Климчук є автором та співведучим проекту.

 

«Він двічі на тиждень, четвер та п'ятницю, працює в студії. А в решту днів ефіри ведуть наші журналісти -  Іван Гребенюк та троє студенток Кіровоградських вишів», - зазначив Омельчук.

 

За основу проекту був взятий формат програми «Доброго ранку, Україна» та «Україна online».

 

Як розказав ТК пан Омельчук, проект був запущений за три тижні:  «Цей проект для нас нова якість. Ми зараз знаходимось у тому періоді, коли цей проект дозволить кардинально перебудувати всю сітку компанії. За жанровим параметром. Адже зараз час відмовитись від деяких проектів, які вже не цікаві глядачам».

 

Також, за словами Сергія Омельчука,  незабаром в ефірі може з'явитись ще й аналогічний вечірній проект.

 

Як повідомили ТК у прес-службі телеканалу «Ера», Василь Климчук  на сьогодні перебуває у відпустці, яка триватиме ще два тижні. Неофіційну інформацію щодо того, що Климчук начебто написав заяву на звільнення, у прес-службі не підтвердили.

 

Сам Василь Климчук від коментарів ТК відмовився, однак місцевому виданню «Україна Центр» він розповів про своє ставлення до регіональної ОДТРК.

 

«Я раньше много разного слышал о Кировограде. Даже такое: Украина - ж...а, а Кировоград - ее центр. Я не согласен с этим. К тому же Кировоград, как ни странно, по техническому оснащению стоит на уровне со многими центральными каналами», - сказав Климчук в коментарі «Україна Центр».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен