ТЕЛЕКРИТИКА

Казбек Бектурсунов узяв шефство над журналом «10 дней». Переформатоване видання очолив Кирило Проценко

Журнал «10 дней», який випускало видавництво «7+7 Медіа», переформатовано. Нове видання під назвою «Топ-10» очолив художник Кирило Проценко.
 
Раніше сайт «Дуся» повідомляв про те, що видавництво «7+7 медіа» змінило засновників. За інформацією джерел, новим власником видавництва стала компанія, близька до членів родини мера Києва Леоніда Чернівецького. Генеральний директор видавництва Оксана Северчук підтвердила «ТК» зміну засновників.
 
«Так дійсно, у нас змінились співзасновники. Одним із засновників стала одна з українських компаній. Я не можу розголошувати цю назву. По-перше, це не є таємниця, а по-друге, її назва вам ні про що не скаже. Я не роблю з цього таємницю, але і не вважаю за потрібне її називати. Досить того, що я сказала, що це українська компанія (раніше у нас був 100% іноземний капітал). Я вважаю, що це вичерпна відповідь. Те, якою часткою володіє компанія – це комерційна таємниця.», - зазначила Оксана Северчук.
 
За її словами, після зміни засновників відновились усі видання «7+7 медіа» («7+7я», «10 days/10 tage» и «ДОМ-2. ТНТ-реалити») та був проведений ребрендинг журналу «10 дней». Випусковим редактором журналу став Антон Петров, який раніше працював у київських муніципальних виданнях, які входять до так званого «Київського медіахолдингу».
 
Кирило Проценко повідомив «ТК», що до сфери його обов’язків належить розробка нового дизайну журналу. «Моє завдання – знайти нові, свіжі зображальні форми. Це буде свіжа кров у форматі подібних журналів. Зараз це робочий матеріал, у нас вийшов пілотний номер, і найближчим часом ми вдосконалюватимемо його», - сказав він. Із запитаннями щодо оновленого формату та інформаційної стратегії видання пан Проценко порадив звернутись до радника мера та керівника неформального «Київського медіахолдингу» Казбека Бектурсунова і до виконувача обов'язків головного редактора газети «Вечірній Київ» Романа Костриці.
 
«ТК» сподівається отримати відповіді на запитання, скеровані до пана Бектурсунова.
 
«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором