ТЕЛЕКРИТИКА

Бійка на Кловській: травмовані фотокори «Коммерсанта» та УНІАН

2 жовтня на вулиці Первомайського у Києві (біля станції метро Кловська) у сутичці під час акції протесту проти захоплення Будинку Звукозапису (власність Державного комітету телебачення і радіомовлення) постраждали журналісти. За інформацією джерела «ТК», охорона, яка захопила будинок, кидала в учасників акції протесту, які намагались зламати паркан, каміння і дошки.

 
Зокрема, Ігоря Луценка, головного редактора сайту «Фінансист» та активіста ініціативи «Збережемо старий Київ», побили троє охоронців, а також забрали у нього відеокамеру, на яку він знімав те, що відбувалось. Зараз Ігор Луценко разом із міліцією намагається повернути камеру. Також серйозне поранення отримав фотокореспондент інформаційного агентства УНІАН Володимир Гонтар. За інформацією більд-редактора агентства Ірини Тимофеєвої, у Володимира травмовані (але не зламані) ноги.
 
Постраждав також фотокор газети «КоммерсантЪ» Олександр Течинський. Як повідомив «ТК» редактор відділу «Суспільство» цього видання Денис Попович, один із тих, хто захопив будинок, жбурнув дошку у камеру і зламав фотографу руку. Зараз Олександр перебуває у лікарні. «Міліція не втручалась. Навіть після того, як Течинський підійшов до міліціонерів, вони запропонували йому йти у відділок і писати заяву. Хоча, за деякими даними, там був присутній заступник начальника Печерського відділу міліції», - каже Денис.

Главное в разделе

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Популярное на ТелекритикеБизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Культура

Вражда с сериалом «Вражда»: 101-летняя звезда Голливуда перечислила претензии

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой