ТЕЛЕКРИТИКА

Новими обличчями «ТСН» стануть Тетяна Кравченко і Марина Леончук (+ФОТО!)

У новому сезоні склад ведучих інформаційної програми «ТСН» на телеканалі «1+1» зміниться. Про це повідомляють власні джерела «Телекритики».
 

Зокрема, ведучою головного праймового випуску о 19.30 стане Тетяна Кравченко, а випуск о 17.00 вестиме колишня ведуча К1 Марина Леончук.

Марина Леончук

За інформацією «Телекритики», Тетяна Кравченко раніше працювала ведучою на Першому національному (зокрема, саме під час її випуску у листопаді 2004-го передавала послання глядачам із вадами слуху сурдоперекладач Наталія Дмитрук).

 

Тетяна Кравченко

Інформацію про зміни у складі ведучих у розмові з «Телекритикою» частково підтвердив заступник керівника департаменту інформаційного та публіцистичного мовлення каналу «1+1» Максим Шиленко.

 
«І Кравченко, і Леончук працюватимуть у нас як ведучі, однак в якому саме випуску – поки не вирішено», - сказав пан Шиленко, зауваживши, що остаточне рішення щодо цього питання буде прийняте на наступному тижні. Сама Тетяна Кравченко інформацію про свою роботу на «1+1» пообіцяла прокоментувати 26 серпня.
 
За інформацією джерел «ТК» на каналі, ранкові випуски «ТСН» вестиме Ілона Довгань. Віталій Гайдукевич позмінно з Олесем Терещенком будуть ведучими нічного випуску, а Наталія Мосейчук, яка зараз веде «ТСН» о 23.30, перейде на денний випуск о 14.00. Людмила Добровольська, за інформацією джерело «ТК», у планах на новий сезон не фігурує, проте Максим Шиленко повідомив, що вона вестиме новий випуск «ТСН» о 22.30. Ще одна брендова ведуча «1+1» - Алла Мазур – дотепер перебуває у декретній відпустці.
 
«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»