ТЕЛЕКРИТИКА

Програму «Найрозумніший. Дорослі ігри» на «1+1» вестиме Павло Скороходько

Програму «Найрозумніший. Дорослі ігри» на телеканалі «1+1» вестиме Павло Скороходько. Про це «Телекритику» повідомили у прес-службі каналу.
 
Програма, яку вироблятиме продакшн-структура каналу «1+1 продакшн»,  почне виходити на «плюсах» восени. Нагадаємо, «Найрозумніший. Дорослі ігри», як і «Найрозумніший», створено за британським форматом The Brainiest. Правила гри в новому шоу кардинально не зміняться: у дорослій версії «найрозумнішого» визначатимуть не за професією гравців, а за їхнім хобі. Приміром, «найрозумніший рибалка», «найрозумніший нудист» тощо.
 
На відміну від дитячої версії, яку веде російська ведуча Тіна Канделаки, ведучий «Дорослих ігор» говоритиме українською. Випускник Київського національного університету культури та мистецтв (спеціальність – режисура, естрада) вперше виступає в ролі ведучого, але в команді «Найрозумнішого» працює вже три роки. Весь цей час він проводив репетиції програми, де фактично виконував роль ведучого і працював із глядацьким залом.
 
«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain