ТЕЛЕКРИТИКА

Головред «Економічної правди» Ігор Луценко залишив «УП»

Ігор Луценко, головний редактор сайту «Економічна правда» (група видань «Українська правда»), а також шестеро журналістів, що працювали над створенням «ЕП», залишили проект.
 
Як прокоментувала цей крок шеф-редактор «УП» Олена Притула, «Мы расстались полюбовно. По обоюдному решению». Також пані Притула повідомила «ТК», що від сьогоднішнього дня над проектом працює Євген Шпитко, до цього відмий за сайтом «Фондові перегони». «В полную силу «ЭП» заработает с 1 июня», - додала Олена.
 
Ігор Луценко від прямої відповіді на запитання, чому команда, яка працювала над створенням «ЕП», звільнилася в повному складі, ухилився, зазначивши лише, що у колективу з власниками видання були певні домовленості, які не було виконано. Саме конфліктне питання пан Луценко відмовився озвучити, проте категорично заперечив, що це пов’язано із засадами редакційної політики.
 
Поки що Ігор Луценко займається громадською діяльністю у проекті «Збережи старий Київ», а в майбутньому планує розпочати новий онлайн-проект у ніші ділових видань. «Я дуже задоволений тим досвідом, який отримав, і вважаю його успішним. Нам дуже допомагав бренд «Української правди», проте, вважаю, що і наша робота додавала авторитету «УП», - каже він.
 
Ігор Луценко почав працювати над проектом «ЕП» у травні 2006-го року; запуск сайту відбувся у грудні 2007-го.
 
«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain