ТЕЛЕКРИТИКА

У Вашингтоні відкрився «Ньюзеум» – музей новин

11 квітня у столиці США Вашингтоні відбулось урочисте відкриття Newseum – Музею новин, повідомляє Newsru.com. Згідно із задумом творців музею, його експозиції продемонструють відвідувачам, як працюють інформаційні служби і як працюють новини. У музею також є віртуальне представництво - http://www.newseum.org.
 
За словами президента музею Пітера Пришара, створення музею дозволить зблизити журналістів та їхню аудиторію та «показати, як працює свобода слова, забезпечена Першою поправкою до американської конституції». Текст Першої поправки вигравіюваний на мармуровій плиті заввишки 22,5 метри, що височіє перед входом до музею. Фасад будівлі скляний, тому перехожі можуть спостерігати, що відбувається всередині.
 
Експозиції музею, площа якого становить понад 23 тисячі квадратних метрів, розповідають відвідувачам про історію індустрії інформації. На семи поверхах будівлі розміщені 14 галерей, присвячені історії інформаційної журналістики, а також театри, крамниці тощо. Тут також є комп’ютери з іграми, що дозволяють спробувати себе у ролі фотожурналіста, редактора та репортера. У складі музею також функціонує «Галерея перших шпальт», де щодня виставлятимуть головні сторінки 80 газет усього світу. За допомогою інтернету відвідувачі галереї матимуть змогу ознайомитися ще з 500 інформаційними виданнями. Є в Музеї новин і «Галерея 9/11», присвячена терактам 11 вересня 2001 року.

Главное в разделе

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?

Бизнес

Новое лицо программы «Инспектор. Города» Владимир Остапчук: «Все, что происходит в обществе, обязательно находит свое отражение на ТВ»

Популярное на ТелекритикеДуся

Ученые пишут благодарности создателям фильмов: вспоминаем самые нелепые сцены в кино

Культура

«Форма воды» Гильермо дель Торо: за и против

Дуся

Австралийская блогерша поблагодарила парня, который занимался с ней сексом, пока она спала

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?