ТЕЛЕКРИТИКА

Єгор Соболєв очолив сайт delo.ua і створить бюро журналістських розслідувань

У його планах також телевізійний проект.


Колишній ведучий програми «Час» Єгор Соболєв офіційно розірвав стосунки із 5 каналом. З 1 березня він більше не працює на каналі, повідомив Єгор «Телекритику». Нагадаємо, з 18 січня програму «Час», автором та ведучим якої він був, закрито, а його відсторонено від роботи. Разом із тим, в офіційних коментарях каналу наголошувалось, що Єгора Соболєва не звільняють, і готові залучити його до інших проектів.
 
«Це було моє особисте рішення, оскільки мені соромно нічого не робити і отримувати зарплату. На прохання керівництва каналу я запропонував ідею власного ток-шоу, - розповідає Єгор Соболєв. – Це мав бути неофіційний журналістський прес-клуб, ідея якого полягала б у тому, що журналісти розповідали б про актуальні події, про те, чого не можуть написати у своїх статтях. Мета – допомогти людям розібратись у цирку, який відбувається. Керівництво не підтримало цю ідею, тому я вирішив, що час розлучатись, і минулого тижня написав заяву про звільнення за власним бажанням. Вона була задоволена».
 
За словами Єгора, в нього так і не було розмови із акціонером каналу Петром Порошенком. «Ми не контактували після тієї розмови в листопаді, коли Порошенко порадив мені шукати іншу роботу. Про що нам зараз говорити? Я говорив на прощання з генеральним директором 5 каналу Іваном Адамчуком і почув від нього теплі слова. Страшенно приємно, що я був причетний до славетної історії славетного каналу. Бажаю всім, хто залишається, зробити цю історію ще славетнішою», - сказав він.
 
У планах Єгора – робота над кількома новими проектами, серед яких основним стане створення бюро журналістських розслідувань. «Ця ідея неодноразово обговорювалась, але так і не була втілена. Я хочу зробити бюро, що робитиме розслідування на найважливіші суспільні теми, і створить цим розслідуванням бездоганну репутацію. Аби ні в кого з читачів не виникло підозри, що матеріал, під яким стоїть підпис бюро, був зроблений на чиєсь замовлення. Це бюро має допомогти суспільству побачити його найболючіші проблеми, і зробити їх резонансними та найбільш обговорюваними в медіа», - розповів пан Соболєв. Бюро також надаватиме допомогу – інформацією, контактами і порадами – журналістам, які працюють у жанрі журналістського розслідування.
 
«Я запропонував витратити три роки життя на те, щоб зробити це бюро справді ефективним, життєздатним і правильним з усіх поглядів», - сказав він, але не відповів на запитання щодо джерел фінансування цього проекту.
 
Також Єгор Соболєв прийняв пропозицію видавництва «Економіка» очолити портал delo.ua на період його реформування. «Я поставив собі за мету до 1 липня зробити його справді цікавим, самостійним, креативним та зручним джерелом ділової інформації. Для мене це цікаво, адже я вважаю, що Інтернет-медіа – це не просто майбутнє, а буквально завтрашній день», - каже він. Працюючи над цим проектом, Єгор збирається вдосконалювати свої журналістські та редакторські навички та розбиратись із принципами роботи інтернет-медіа.
 
У планах Єгора Соболєва також робота над новим телевізійним проектом. «Є пропозиція одного телеканалу. Не називатиму його, оскільки я ще не прийняв остаточного рішення, - каже він. – Але ця пропозиція видається мені цілком бізнесовою, професійною, отже, проект можна зробити класно. Над тим, як це зробити, я зараз думаю». За його словами, йдеться про те, щоб залишитись у кадрі та «професійно та незалежно, як запевнив один із акціонерів каналу, робити свою журналістську роботу». Акціонер, каже Єгор Соболєв, довів йому, що «немає ризиків у тому, що за місяць виникнуть якісь замовні матеріали або якісь теми, чутливі для власника».
 
«Телекритика»
 
Фото – «Оглядач»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино