ТЕЛЕКРИТИКА

Хорошковський оголосив про свій відхід від управління «Інтером»

…і передав свої повноваження «Київській правничій компанії». Коментує член правління «Інтера» Ярослав Порохняк.


Валерій Хорошковський, власник і голова наглядової ради каналу «Інтер», оголосив про свій відхід від справ та передачу медіаактивів в управління юридичній компанії «Київська правнича компанія». Таку заяву Хорошковський зробив сьогодні у розмові з «Телекритикою».
 
Слова Хорошковського про відхід від медіаменеджменту  коментує Ярослав Порохняк, юрист, член правління АТЗТ «Українська незалежна ТВ-корпорація» («Інтер»), директор ТОВ «Український медіа-проект» (власник 61% акцій АТЗТ«УНТК») (на фото):
 
- 23 грудня 2007 року у зв’язку із призначенням Валерія Івановича Хорошковського керівником Митної служби України він передав управління компаніями, в яких він обіймав посаду директора, юридичній компанії «Київська правнича компанія».
 
- Уточніть, будь ласка, про які компанії ідеться...
- Це були ті іноземні компанії, які контролюють групу «Інтер».
 
- Ви говорите про компанію «Український медіа-проект»?
- Це компанія U.A. Inter Media Group, яка є власником 100% ТОВ «Український медіа-проект». Її директором був Валерій Іванович, але з 23 грудня передав повноваження і вийшов із складу директорів. Також це компанія Mindon Holdings Limited, яка є власником НТН.
 
- Хто займе місце пана Хорошковського в цих компаніях і раді директорів?
- Це питання ще не вирішене. Він подав відповідні листи про відставку і на черговому засіданні буде обрано черговий представник до ради директорів. Засідання має відбутися одразу по закінченні новорічно-різдвяних канікул.
 
- Хто зможе відповісти на запитання щодо стратегії розвитку групи в 2008-му році, зокрема про формат НТН?
- Ганна Безлюдна, генеральний продюсер. Вона відповідає за творчі концепції усіх каналів групи «Інтер», і НТН в тому числі.
 
- Чи прийняте вже рішення щодо НТН?
- Я відповідаю за інші питання. Але, наскільки мені відомо, ніяких різких змін на каналі не йдеться.
 
- Уточніть, будь ласка, ідеться про те, що Валерій Хорошковський відійшов від менеджменту чи вийшов з числа акціонерів?
- Ні. Саме свої повноваження в компанії, яка є власником безпосередньо всього медіахолдингу, він передав «Київській правничій компанії».
 
U.A. Inter Media Group опосередковано володіє 61% акцій АТЗТ «Українська незалежна ТБ-корпорація» (телеканал «Інтер»), 90% «Кіно-ТБ» (телеканал «Ентерфільм»), 90% Музика-ТБ («Enter Music»), телевізійними каналами К1, К2, Мегаспорт, іншими медіаактивами. 
 
Mindon Holdings Limited (Кіпр) згідно із ліцензійними документами Нацради України з питань ТБ і РМ, володіє 1 % ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал НТН). Решта 99% у ТОВ «Український медійний ресурс», м. Київ, мажоритарним власником якої є компанія Uvercon Investment Limited (аз інформацією «Эксперта», компанія «представляет интересы медиагруппы U.A. Inter Media Group Limited Валерия Хорошковского»). Водночас, за інформацією з компетентних джерел «ТК», відхід Хорошковського від справ може знаменувати остаточний перехід телеканалу «Інтер» під контроль структур, пов’язаних із Дмитром Фірташем.
 
«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»