ТЕЛЕКРИТИКА

Нацкомісію з питань захисту суспільної моралі очолив Олександр Курдінович

5 грудня 2007 року Кабінет Міністрів України затвердив чергові зміни у складі Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, повідомляє Інститут Медіа Права. Відповідно до цих змін, Комісію очолив Курдінович Олександр В'ячеславович, який замінив на цій посаді віце-прем'єр-міністра України Дмитра Табачника.
 
Окрім зміни голови, відбулась певна ротація членів комісії. Так, членами комісії стали перший заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський,  заступник Міністра юстиції Валерія Лутковська та заступник Міністра охорони здоров'я Андрій Мусієнко. Натомість припинили членство народний депутат України Інна Богословська, колишній заступник міністра юстиції, та Євген Суліма, начальник Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку Департаменту координації здійснення соціальної, гуманітарної та регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.
 
Зазначимо, що це вже третя зміна складу комісії за 2007 рік. Так, 8 серпня 2007 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №614-р було відновлено склад комісії, яка діяла 2004 року, а 10 жовтня було внесено зміни, яким цей склад було доповнено. На думку нового Кабінету Міністрів під час призначення складу комісії, що діяв між 2005-2007 рр. було порушено ст. 18 Закону України «Про захист суспільної моралі», проте в чому саме полягало це порушення залишається незрозумілим.
 
Слід відзначити, що останні зміни в складі Національної експертної комісії призвели до того, що її членами стали виключно чиновники та представники державних інституцій, в той час як громадські діячі  не представлені жодною особою.
 
Таблиця ротації членів Нацкомісії (складена Інститутом Медіа Права)

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»