ТЕЛЕКРИТИКА

«Інтер» покидають Віталій Ковач, Володимир Горковенко і В’ячеслав Кучеренко

Головний оператор інформаційно-аналітичної служби каналу «Інтер» В’ячеслав Кучеренко і журналісти Віталій Ковач та Володимир Горковенко звільняються з каналу. Як стало відомо «ТК», вони не працюватимуть на каналі з 1 березня.

 

«Насправді я не розумію, що відбувається на каналі, і чи взагалі я потрібен в ІАС?» - прокоментував «ТК» своє рішення Володимир Горковенко. За його словами, він уже отримав декілька пропозицій щодо працевлаштування, і найближчим часом визначиться.

 

Віталій Ковач також підтвердив, що покидає «Інтер». «Я справді написав заяву про звільнення, оскільки не бачу на «Інтері» перспектив для творчої самореалізації. Таке враження, що я не вписуюсь у формат, і менеджмент не зацікавлений у серйозних, глибоких матеріалах. Коли я подавав заяву, мене ніхто не переконував залишитись, і навіть не поцікавився, чому я прийняв таке рішення. Я хочу нормально і спокійно працювати, ось і вирішив змінити роботу». З 1 березня Віталій Ковач працюватиме на каналі ICTV.

 

Віталій Кучеренко повідомив «ТК», що подав заяву, але ще не знає, чи підписало її керівництво. Він не захотів коментувати причину свого звільнення. Поки що він відпочиватиме, оскільки 4 роки не був у відпустці.

 

Як стало відомо «ТК», низка інших журналістів «Інтера», обурені погрозою менеджменту «взяти на їх місце студентів за 300 доларів, які робитимуть усе, що потрібно», обдумують можливість пошуку іншої роботи.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Они не ездят в метро: какой транспорт предпочитают украинские звезды

Дуся

Снежана Егорова ответила на выпады Мухарского, назвав его нынешнюю жену «маленькой гнидой»

Популярное на ТелекритикеДуся

Они не ездят в метро: какой транспорт предпочитают украинские звезды

Дуся

Снежана Егорова ответила на выпады Мухарского, назвав его нынешнюю жену «маленькой гнидой»

Культура

Почему украинский дубляж лучше оригинала

Культура

7 проектов Десятого питчинга Госкино, за которые не стыдно