ТЕЛЕКРИТИКА

Катя Осадча йде з ТОНІСа і 3 березня з'явиться на Першому національному

Ведуча програми «Світські хроніки» на каналі ТОНІС Катя Осадча більше не працює на каналі. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив Микола Княжицький, Голова Правління ТОНІСа. «Стосунки з продюсерською групою, яка виробляла програму «Світські хроніки», розірвало ще попереднє керівництво ТОНІСа, - сказав він. – Коли я приступив до виконання своїх обов’язків, Катя Осадча і вся команда програми вже звільнились, і програма йшла у повторі».

 

Однак, як повідомив Микола Княжицький, програма «Світські хроніки» залишиться в ефірі ТОНІСа. Зараз відбувається кастинг нової ведучої. «Нам дуже шкода, що Катя йде, адже мені і всьому колективу подобалось, як вона працює», – зазначив Микола Княжицький. Він не зміг однозначно підтвердити, що Катя Осадча надалі працюватиме на Першому, але й не заперечив цього. Як стало відомо «ТК» із власних джерел, майбутнє місце роботи Каті – саме Перший національний канал.

Як повідомив «Телекритиці» продюсер редакції програм телеканалу «ТОНІС» Андрій Ногін, команда «Світських хронік» повністю переходить на Перший національний.

 

28 лютого вийде остання програма «Світських хронік» на «ТОНІСі».  3 березня в ефірі Першого національного зявиться новий проект, назва якого поки що невідома.

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain