ТЕЛЕКРИТИКА

Після переоформлення ліцензій в Україні з’явився перший бізнес канал та канал «Кіно»

Сьогодні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розглянула низку питань про переоформлення ліцензій та перевірки телекомпаній.

Про це повідомив заступник голови Нацради Юрій Сторожук.

Зокрема, 7 канал телеорганізації «Гравіс» переоформив свою ліцензію і тепер мовитиме під логотипом «Кіно» з новою програмною концепцією. Це ж стосується і супутникового каналу «Заграва» (ЗАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія «Заграва»), що також змінив своє програмне наповнення і відтепер називатиметься «ТВ-1» - Перший діловий канал.
За словами Сторожука Нацрада також переоформила ліцензії на ефірне мовлення ТРК «Купол» (Київ), ТРК «Радіо-50» (Харків), ТРК «ЛКТ-плюс» (Луганськ), ТРК «Андсер» (Одеса).
Також Нарада провела планову перевірку музичного каналу ОТV. За результатами перевірки були виявлення певні застереження до діяльності каналу, однак значних порушень не було. Хоча, за словами заступника голови Нацради Ігоря Куруса, «в програмі ОТV мало україномовного продукту»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain