ТЕЛЕКРИТИКА

Медіа-профспілку України прийняли до Міжнародної федерації журналістів

Незалежна Медіа-профспілка України стала повноправним членом Міжнародної федерації журналістів. 28 травня виконавчий комітет МФЖ одноголосно підтримав вступ Медіа-профспілки до лав цієї організації, а в понеділок, 26 червня,  НМПУ отримала всі підтверджуючі документи. Таким чином Міжнародна федерація журналістів визнала українську Медіа-профспілку як організацію, що відповідає всім критеріям журналістських профспілок.
Членство в МФЖ дає можливість захищати інтереси українських журналістів на європейському і міжнародному рівнях, а також посилює можливості для розв’язання проблем всередині країни. „Участь в роботі такої потужної організації дає нам важелі впливу на реформування ЗМІ, яке відбувається в Україні, - каже Сергій Гузь, голова Медіа-профспілки. -  Ми доклали дуже багато зусиль, щоб отримати статус повноправних членів міжнародного об’єднання журналістів”.
Рішення про вступ до Міжнародної федерації журналістів одноголосно схвалили делегати позачергового з’їзду Медіа-профспілки торік. НМПУ є першою журналістською організацією в Україні, повноцінно представленою в МФЖ. Раніше асоційоване членство в Міжнародній федерації мала лише Національна спілка журналістів України.
„Медіа-профспілка виступить з новими ініціативами наступного року на Конгресі Міжнародної федерації журналістів в Москві, - розказує Сергій Гузь. - Для цього розпочато переговори з журналістськими профспілками колишніх соціалістичних країн щодо спільного плану дій. Цей план має підтримати якісне реформування ЗМІ, посилити захист робочих місць і трудових прав журналістів, сприяти захисту свободи слова від тиску комерційної цензури”.
Вперше бажання приєднатися до МФЖ висловили журналісти Київської незалежної медіа-профспілки ще в 2003 році. Тоді ж на конференцію Незалежних медіа-профспілок України вперше приїхав Генеральний секретар МФЖ Айден Вайт. Згодом Міжнародна федерація журналістів активно допомагала в розбудові журналістських профспілок в Україні. Представники МФЖ брали участь в різних кампаніях Медіа-профспілки, а восени 2004 року, під час президентських виборів, в Україні перебувала спеціальна місія федерації.
Сьогодні Міжнародна федерація об’єднує близько 500 000 журналістів із понад 100  країн світу.

"Телекритика" за  інформацією прес-служби Медіа-профспілки

Главное в разделе

Дуся

Юрий Горбунов засмотрелся на обнаженную грудь Насти Каменских

Культура

5 причин посмотреть первый документальный фильм о Кузьме Скрябине

Популярное на ТелекритикеКультура

«Горная женщина: на войне»: под булыжниками мостовой пусто

Дуся

Танька и Володька из одноименного шоу снялись в музыкальном клипе

Дуся

Юрий Горбунов засмотрелся на обнаженную грудь Насти Каменских

Культура

5 причин посмотреть первый документальный фильм о Кузьме Скрябине