ТЕЛЕКРИТИКА

До Громадської Ради прийняли Київську незалежну медіа-профспілкуГромадська рада

На засіданні 25 травня Громадська рада при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи та інформації 25 травня підписала звернення до Президента України про необхідність застосування його права вето до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо сфери охорони державної таємниці).

До членів Громадської Ради була прийнята ще одна організація – Київська незалежна медіа-профспілка.

На своєму засіданні Громадська рада вирішила приєднатись до ініціативи з проведення науково-практичної конференції "Реклама для суспільства", яку організовує парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації. Була узгоджена її дата – 1 червня 2004 року. На конференції будуть обговорені змістовні проблеми реклами в Україні. Зокрема, морально-етичні та психологічні аспекти сучасної реклами, її вплив на окремі соціальні верстви населення (дітей, підлітків, людей похилого віку тощо), законодавче забезпечення її принципів та інше.

Члени Громадської Ради, розглянувши результати роботи робочої групи з доопрацювання проекту закону про моніторинг телекомунікацій, вирішили звернуться з пропозицією до Комітету, щоб народні депутати розглянули можливість внести даний законопроект до Верховної Ради. На засіданні також було запропоновано провести у середні червня круглий стіл з проблем ліцензування телерадіокомпаній.

Інф. Громадської ради з питань свободи слова та інформації

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц