ТЕЛЕКРИТИКА

Борис Тарасюк: На форумі у Вашингтоні керівництво України критикували за «Кольчуги», утиски преси, недемократичне поводження з опозицією, УНІАН

Київ. 11 жовтня, УНIАН. Учасники форуму „Україна на шляху до зрілої національної державності” у Вашингтоні піддали критиці керівництво України «за «Кольчуги», утиски преси, недемократичне поводження з опозицією». Про це заявив учасник форуму, голова комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Борис ТАРАСЮК в інтерв’ю прес-службі «Нашої України».

Як повідомляв УНІАН, 8-9 жовтня у Вашингтоні відбулася конференція «Україна на шляху до зрілої національної державності», організована Українським конгресовим комітетом Америки. Там зібралися представники урядових кіл, громадських організацій України, Америки, країн Євросоюзу. За словами Б.ТАРАСЮКА, на форумі обговорювалися стан і перспективи входження України в євроатлантичну спільноту. Він зазначив, що “на форумі керівництво України було піддано критиці за скандал навколо “Кольчуг”, утиски незалежної преси, недемократичне поводження з опозицією та небажання влади йти на діалог з опонентами”.

“На шляху інтеграції України до євроатлантичних структур стоїть глибока внутрішньо політична криза”, - наголосив Б.ТАРАСЮК. Він відзначив достатньо низький рівень участі американців у конференції, пов’язавши це з “Іракгейтом”. За словами парламентарія, учасників «круглого столу» вразили факти політичної цензури в Україні, утисків ЗМІ, наведені журналістами Іваном БОКИМ, Андрієм ШЕВЧЕНКОМ, Юлією МОСТОВОЮ.

За словами Б.ТАРАСЮКА, учасники конференції констатували, що «немає підстав говорити про Україну, як про невід’ємну частину євроатлантичної спільноти. Нашу країну звинуватили в непослідовній зовнішній політиці, зауважили, що її пріоритети визначаються тим, яку столицю відвідує глава держави. Євроатлантичні декларації поєднуються з недемократичною практикою всередині країни».

Як наголосив Б.ТАРАСЮК, основними передумовами для входження України в Європу мають стати “діалог між владою та опозицією, реформування політичної системи, забезпечення верховенства права, реформування збройних сил”.

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Руслана в ударе, Вакарчук в вышиванке, Катя Chilly в трансе: как презентовали книгу ТСН

Дуся

Евровидение-2018: Португалия определилась с местом проведения конкурса