ТЕЛЕКРИТИКА

НТКУ дали дозвіл на мовлення у Щасті та Лисичанську до завершення АТО

На засіданні 17 березня Нацрада внесла зміни до рішення про мовлення на території АТО.

Як повідомляє сайт Нацради з питань телебачення і радіомовлення, Український державний центр радіочастот» погодив можливість використання частот для НТКУ

«Національна телекомпанія України отримала дозвіл тимчасово мовити в зоні проведення АТО до її завершення на радіочастоті 88,2 МГц у місті Лисичанську і 88,0 МГц у місті Щасті (потужність передавачів – 0,3 кВт)», - йдеться у повідомленні.

Також за зверненням ТОВ «ТРК «Україна» (логотип «Україна») цей канал Нацрада виключила зі списку тих, кому дозволено мовлення у цифровому стандарті на 22 ТВК у Волновасі на Донеччині. На цьому цифровому каналі продовжують мовити п’ять телерадіоорганізацій – «Студія 1+1», ТРК «Україна» (логотип «Донбас»), «5 канал», «UA:Перший», філія НТКУ «Донецька регіональна дирекція».

 

Нагадаємо, в Артемівську «Армія FM» мовитиме на частоті «Радіо Блік». Компанія погодилася реалізовувати проект «Армія FM – Військове радіо», поки він не матиме власних частот для мовлення.

 

Фото: Соцпортал

 

Главное в разделе

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?

Бизнес

Новое лицо программы «Инспектор. Города» Владимир Остапчук: «Все, что происходит в обществе, обязательно находит свое отражение на ТВ»

Популярное на ТелекритикеДуся

Ученые пишут благодарности создателям фильмов: вспоминаем самые нелепые сцены в кино

Культура

«Форма воды» Гильермо дель Торо: за и против

Дуся

Австралийская блогерша поблагодарила парня, который занимался с ней сексом, пока она спала

Дуся

Звезды 90-х, любители тверкинга или космоледи. Кто будет представлять Украину на Евровидении-2018?