ТЕЛЕКРИТИКА

Зараз в "Телекритиці" відбувається чат-конференція з Миколою Княжицьким – журналістом, продюсером, керівником компанії “Медіадім”

Тема: “Український кінематограф: власне виробництво чи дешевий кінознімальний майданчик?” Тема: “Український кінематограф: власне виробництво чи дешевий кінознімальний майданчик ?”


Біографічна довідка:

Народився 2 червня 1968 року у Львові в родині освітян.

Відомий журналіст і публіцист, автор низки аналітичних програм для українського телебачення.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету. Другу освіту здобув пізніше на факультеті міжнародного права і бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Почавши працювати спеціальним кореспондентом Держтелерадіо УРСР 1989-го року, згодом став ініціатором і керівником створення перших в Україні незалежних теленовин “Вікна”. У 1994-му став одним із засновників і першим керівником телеканалу СТБ. Працював членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, є засновником, членом правління громадських організацій “Фонд “Центр “Суспільство””, Асоціації захисту української культури “Український світанок”. Викладає журналістську майстерність для студентів факультету журналістики Київського університету. Продюсер багатьох документальних фільмів та телевізійних програм, що перемагали на різноманітних конкурсах. Очолює групу компаній “Медіадім”.

Кінофільм “Кровна єдність” – перший повнометражний художній кінофільм, у якому Микола Княжицький виступив продюсером, а “Медіадім” – співпродюсером.

Микола Княжицький – про шанс українського кінематографу на виживання:

“Що значить – “шанс на виживання? Я би радше сказав – шанс на народження. Бо традиції в нас перервані, нині знімають дуже мало. Український кінематограф, який з‘явиться, - це буде зовсім нове явище. Інша річ, що в тих геополітичних і ринкових реаліях, у яких ми опинилися, є загроза, що Україна перетвориться на великий дешевий кінознімальний майданчик для російської кіноіндустрії. Тому, на мою думку, розвиток співпраці не тільки з Росією, який, безперечно, є дуже важливим, а й із європейськими країнами для України є актуальним”.(З інтерв”ю М.Княжицького “Вечірній газеті”).

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain