ТЕЛЕКРИТИКА

Учасники «Вавилона’13» підготували серію роликів про переселенців

Учасники об'єднання кінематографістів «Вавилон'13» підготували серію роликів про переселенців. Ознайомитися з частиною епізодів можна на сайті фестивалю «З країни в країну», що виступив партнером проекту? надавши організаційну й технічну підтримку.

 

Кінодокументалісти відвідали низку міст у регіонах України та дізналися, як живуть вимушені переселенці та волонтерські ініціативи. З кожного вони підготували кількахвилинні ролики-інтерв'ю.

 

Як розповів у коментарі «Телекритиці» один із учасників «Вавилона'13», кінорежисер Володимир Тихий, до зйомок долучилися близько 20 учасників об'єднання. Вони підготували десятки епізодів. Найкращі з них увійдуть до серії роликів про переселенців.

 

«З країни в Україну» - культурно-просвітницький фестиваль, що відбувається у маленьких містах східних областей України. Проект започатковано у 2014 році з метою підтримки ініціатив місцевих громад.

 

Нагадаємо, перший повнометражний документальний фільм об'єднання «Вавилон'13» «Сильніше ніж зброя» здобув бронзову нагороду 7-го Міжнародного Лондонського артфестивалю Passion For Freedom.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Новый сезон «Дурнев +1» будут снимать за пределами Украины

Культура

«Смерть Сталина» выйдет в украинский прокат 25 января

Популярное на ТелекритикеБизнес

Новый сезон «Дурнев +1» будут снимать за пределами Украины

Культура

«Смерть Сталина» выйдет в украинский прокат 25 января

Бизнес

Алексей Дурнев – о том, сколько стоит создание первого Instagram-сериала в Украине

Образование

Как пиарщикам правильно выстроить работу с журналистами