ТЕЛЕКРИТИКА

«Інтер» знімає з ефіру всі святкові концерти та мюзикли, в тому числі і власного виробництва

Канал вніс значні зміни у новорічно-різдвяну сітку мовлення


Починаючи з вечора 1 січня 2015-го, телеканал «Інтер» знімає з ефіру всі святкові концерти та мюзикли, в тому числі і власного виробництва, які анонсувалися раніше. Про це йдеться у прес-релізі телеканалу.

 

Зокрема, зняті наступні програми: «Новорічний Блакитний вогник 2015», два концерти Ігоря Крутого, «Гумор року», «Уральські пельмені. 20 років в тісті », «Кращі пісні 2013», «Новорічний парад зірок 2014 », концерти «Пісня року 2013» і «Жди меня в Новый год» (ефір напередодні Старого нового року), мюзикли «Новорічні свати» і «Червона шапочка», «Однокласники», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «За двома зайцями», «Снігова королева», «Три мушкетери», «Вечори на хуторі біля Диканьки» і «Зоряні канікули».

 

«Це популярні програми, які "Інтер" традиційно показує в період новорічних і різдвяних свят. Ми розуміємо, що подібна ситуація, на жаль, завдасть шкоди глядачеві, котрий чекає свої улюблені програми, оскільки ламаються багаторічні традиції святкування Нового року. Ми розраховуємо на розуміння глядачем цієї ситуації. Оскільки подібні дії є вимушеною реакцією на ту істерію, яка виникла навколо телеканалу 1 січня 2015, коли на "Інтер" посипалися провокативні безпідставні звинувачення в показі розважальних святкових проектів, хоча вони повністю відповідають вимогам українського законодавства», - йдеться у прес-релізі.

 

«Хочемо підкреслити: ми звикли працювати в суворій відповідності з законами України, а не в інформаційному хаосі, коли загроза позбавлення каналу ліцензії штучно створена на підставі голослівних звинувачень в соціальних мережах і публічних емоційних висловлювань окремих чиновників і політиків. Ми не маємо наміру втягувати наших глядачів в цей конфлікт. Опинившись мимоволі заручником агресивних популістів, "Інтер" вибрав менше зло, знявши частину рейтингових програм з ефіру. Ми зробили це, щоб поставити крапку інсинуаціях, що виникли навколо телеканалу», - кажуть у прес-службі.

 

На «Інтері» переконані, що безпідставні випади останнім часом виникають на адресу багатьох українських телеканалів, там сподіваються, що й інші провідні канали України підтримають їх у захисті прав і свобод телемовників.

 

«У світлі вищевикладеного, канал "Інтер" чекає від повноважних державних органів України у сфері телебачення роз'яснень виниклої ситуації і розраховує на правове врегулювання подібних ситуацій, оскільки вони можуть виникати доти, поки повною мірою не будуть визначені правила постановки в український ефір музичних концертів і продуктів розважального жанру», - кажуть на каналі.

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про дотримання законодавства під час новорічного ефіру на найближчому засіданні, що планується на 15 січня.

 

Нагадаємо, канал «Інтер» в новорічному ефірі показав виступи співаків, які неодноразово виступали з антиукраїнськими заявами, а деякі з них є персонами нон-грата в Україні.

 

Раніше директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак заявив, що «Інтер» має стати суспільним телеканалом.

 

Програма новин на «Інтері» «Подробности» відмежувалася від такої політики каналу, засудивши її.

 

Раніше представники комісії з питань поширення й демонстрації фільмів та низки правозахисних організацій закликали позбавити «Інтер» ліцензії.

 

Як писала «Телекритика», міністр інформаційної політики Юрій Стець домагатиметься заборони допуску в український телеефір осіб, які шкодять Україні або публічно підтримують її опонентів.

 

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що Нацрада має негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії телеканалу «Інтер».

 

Телеканал «Інтер» вважає всі звинувачення, висловлені на нашу адресу 1 січня 2015 в українських ЗМІ, тиском на канал


«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино