ТЕЛЕКРИТИКА

15 вересня у Києві - міжнародна конференція «Запуск Суспільного мовлення в Україні: виклики та наступні кроки»

15 вересня у Києві відбудеться міжнародна конференція «Запуск Суспільного мовлення в Україні: виклики та наступні кроки» (готель «Хілтон», бульвар Тараса Шевченка 30, зал «Даллас»).

 

Організатори конференції - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Державний комітет телебачення і радіомовлення, Національна телекомпанія України, спільна програма Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» та Deutsche Welle Akademie.

 

Початок реєстрації о 9.30, початок заходу - о 10.00.  

 

Мета конференції - публічне обговорення одного з ключових питань на шляху створення Суспільного мовлення України, а саме щодо створення Наглядової Ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), незалежної від політичних та комерційних впливів, представлення європейських практик функціонування Наглядових Рад суспільних мовників та обговорення стандартів Суспільного мовлення щодо висвітлення місцевих виборів.

 

Для участі у широкій дискусії запрошено представників громадських організацій та асоціацій, що обиратимуть членів Наглядової Ради НСТУ від громадськості, представників до Наглядової Ради НСТУ від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України, представників Європейського Союзу та Ради Європи, міжнародних та українських медіа-експертів, обласні й регіональні телерадіокомпанії та засоби масової інформації.

 

В ході конференції представники громадських об'єднань та асоціацій та  представники до Наглядової ради НСТУ від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України зможуть висловити своє бачення місії НСТУ, першочергових завдань членів Наглядової ради НСТУ та забезпечення незалежності Наглядової ради від політичних та комерційних впливів.

 

Проектом буде забезпечено синхронний переклад українською мовою під час конференції. 

 

Підтвердити участь у конференції необхідно до 10 вересня за тел.:+38 (044) 481-51-24,  моб.:+38 (093) 674-40-37 або електронною поштою: smalius_v@ntu.ua.

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Бизнес

Конец эпохи радио: «Укртелеком» повышает абонентскую плату за радиоточки

Дуся

Стали известны финалисты «Голосу країни 8»

Популярное на ТелекритикеКультура

Что нужно знать о 2 сезоне «Мира Дикого Запада»

Бизнес

Особенности и виды водяных насосов

Дуся

Николай Тищенко раздал награды всем, кого знал

Дуся

Телепорт, артисты «Танців з зірками» и секрет Анны Тринчер: чем удивит полуфинал «Голосу країни 8»