ТЕЛЕКРИТИКА

З сайту ГПУ зникла новина зі списком загиблих під Іловайськом, на яку посилаються ЗМІ

У прес-службі ГПУ не знають, де поділась новина


Сьогодні, 20 серпня, Генеральна прокуратура України оприлюднила на своєму офіційному сайті новину зі списком загиблих під Іловайськом (Донецька область) рік тому українських військовослужбовців та міліціонерів. Посилаюсь на цю інформацію ГПУ, багато ЗМІ в Україні зробили власні новини.

 

Список загиблих також опублікував у Facebook  головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

 

Приблизно опівдні новина із списком загиблих зникла із сайту ГПУ. На запитання «Телекритики», де подівся цей матеріал, в управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури відповіли, що не знають.

 

Станом на 15.30 сторінка офіційного сайту ГПУ, на яку посилаються ЗМІ щодо переліку загиблих, не містить жодної інформації.

 

Водночас, деякі ЗМІ поставили скріншоти сторінки із сайту ГПУ, на якій ще була опублікована новина, - наприклад, сайт 5-го каналу.

 

Сайт ГПУ із публікацією списку загиблих

 

 

 Сторінка із видаленою інформацією

 

На запит 5-го каналу в Генпрокуратурі також відмовилися коментувати, куди подівся матеріал. «Утім згодом повідомлення зникло із сайту Генеральної прокуратури. В управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури 5.ua відмовилися коментувати зникнення новини. У приймальні заступника Генерального прокурора Анатолія Матіоса також не дали коментарів стосовно зниклої інформації», - повідомляє сайт телеканалу.

 

На «Українській правді» у новині «Матіос оприлюднив повний список загиблих під Іловайськом»  оприлюднено список загиблих, але немає прямого посилання на сторінку ГПУ. УНІАН посилається на Facebook Анатолія Матіоса, але там цієї інформації наразі також немає. Інше посилання УНІАН веде на сторінку ГПУ, де новина про загиблих зникла з невідомих причин: «Із повним списком загиблих під час трагічних подій під Іловайськом можна ознайомитися тут».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона