ТЕЛЕКРИТИКА

Петро Порошенко призначив стипендії дітям загиблих журналістів Сергія Ніколаєва і Дмитра Лабуткіна

Президент України Петро Порошенко призначив своїм указом від 19 серпня №479/2015 стипендійї дітям журналістів, які загинули у зв'язку з виконанням службових обов'язків. Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

 

Стипендії Президента України призначені:

-Кравчук Валерії Сергіївні - 1995 року народження, доньці журналіста Ніколаєва Сергія Владиславовича, який загинув у зв'язку з виконанням службових обов'язків;

-Лабуткіній Кірі Дмитрівні - 2010 року народження, доньці журналіста Лабуткіна Дмитра Віталійовича, який загинув у зв'язку з виконанням службових обов'язків.

 

Нагадаємо, 5 серпня Кабінет міністрів України на черговому засіданні підтримав проект Указу Президента України про призначення стипендій дітям українських журналістів Сергія Ніколаєва та Дмитра Лабуткіна, які загинули у зоні АТО у зв'язку з виконанням службових обов'язків.

 

28 лютого загинув на 43-му році життя Сергій Ніколаєв - фотограф газети «Сегодня». Він отримав осколочні поранення, коли проводив зйомку на лінії фронту в селищі Піски, що неподалік Донецького аеропорту. Помер фотокор уже на операційному столі в Красноармійську (Донецька область). В нього залишилася 20-річна дочка.

 

Як писала «Телекритика», Дмитро Лабуткін був репортером телерадіокомпанії Військово-морських сил України «Бриз» у Севастополі. Під час окупації Криму він разом зі своєю родиною виїхав до Одеси, куди переїхала й ТРК «Бриз». Він загинув 16 лютого під Дебальцевим на Донеччині. В нього залишилася неповнолітня донька.

 

Раніше, 18 лютого Кабінет міністрів України підтримав рішення щодо проекту указу Президента України про призначення стипендії неповнолітньому сину загиблого під час подій на Майдані київського журналіста В'ячеслава Веремія.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»