ТЕЛЕКРИТИКА

Кабмін схвалив рішення щодо виплати стипендій дітям загиблих Сергія Ніколаєва та Дмитра Лабуткіна

5 серпня Кабінет міністрів України на черговому засіданні підтримав проект Указу Президента про призначення стипендій дітям українських журналістів Сергія Ніколаєва та Дмитра Лабуткіна, які загинули у зоні АТО у зв'язку з виконанням службових обов'язків.

 

Про це у коментарі «Телекритиці» повідомив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Тепер цей проект скерують знову до Адміністрації Президента України, і після підписання указу главою держави діти загиблих зможуть отримувати стипендії.

 

Нагадаємо, 28 лютого загинув на 43-му році життя Сергій Ніколаєв - фотограф газети «Сегодня». Він отримав осколочні поранення, коли проводив зйомку на лінії фронту в селищі Піски, що неподалік Донецького аеропорту. Помер фотокор уже на операційному столі в Красноармійську (Донецька область). В нього залишилася 20-річна дочка.

 

Як писала «Телекритика», Дмитро Лабуткін був репортером телерадіокомпанії Військово-морських сил України «Бриз» у Севастополі. Під час окупації Криму він разом зі своєю родиною виїхав до Одеси, куди переїхала й ТРК «Бриз». Він загинув 16 лютого під Дебальцевим на Донеччині.

 

Раніше, 18 лютого Кабінет міністрів України підтримав рішення щодо проекту указу Президента України про призначення стипендії неповнолітньому сину загиблого під час подій на Майдані київського журналіста В'ячеслава Веремія.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»