ТЕЛЕКРИТИКА

Очільник Херсонщини скаржиться на трансляцію російських телеканалів на території області

Голова Херсонської обласної держадміністрації (ОДА) Андрій Путілов занепокоєний трансляцією російських каналів на території області вздовж адмінкордону з окупованим Росією Кримом. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на виступ посадовця під час засідання Кабінету міністрів.

 

За словами Андрія Путилова, трансляція російських каналів ведеться у шести районах Херсонщини.

 

«Ми робимо все можливе, щоб припинити трансляцію російських телеканалів уздовж кордону з Кримом. Однак ретранслятор у Красноперекопську знаходиться на окупованій території, і шість прикордонних районів Херсонської області дивляться російські телеканали», - сказав голова ОДА.

 

Він зазначив, що звертався із цим питанням до СБУ, проте питання не вирішується. «Ворог намагається розхитати ситуацію зсередини», - наголосив він.

 

Нагадаємо,  Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) спростував інформацію з соціальних мереж щодо того, що в окремих районах Харківщини в аналоговій мережі транслюється канал «Россия 1».  Раніше активіст Роман Кошмал написав у Facebook, що у селі неподалік райцентру Барвінкового Харківської області (район межує з Донецькою областю), антени не ловлять жодного українського каналу. Натомість в аналоговій мережі транслюється лише російський телеканал «Россия 1». Інший користувач Олександр Панкеєв у коментарі уточнив, що аналогічна ситуація в Сахновщинському районі Харківської області.

 

Раніше повідомлялося, що мешканці деяких районів на Сумщині мають можливість отримувати якісний сигнал телеканалів російського телебачення, зокрема, заборонених для поширення на території України.

 

Схожа ситуація й у Волинській області - у її північних районах через Білорусь мовить російське телебачення, водночас українське цифрове мовлення поки не має достатнього покриття. Голова Волинської обласної державної адміністрації (ОДА) Володимир Гунчик заявляв, що ОДА працюватиме над вирішенням цієї проблеми.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер