ТЕЛЕКРИТИКА

Київрада виділить на відновлення кінотеатру «Жовтень» 41 мільйон гривень

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на своєму засіданні 21 липня підтримала виділення 41 млн грн на відновлення столичного кінотеатру «Жовтень». Про це повідомляється на офіційному сайті Київради.

 

Як заявив голова бюджетної комісії, співголова фракції «УДАР-Солідарність» Андрій Странніков, на відновлювальні роботи в кінотеатрі «Жовтень» з коштів, передбачених на виконання Програми соціально-економічного розвитку Києва, виділено 41 млн грн.

 

Нагадаємо, секретар міськради Олексій Резніков, який 3 червня перевірив хід виконання робіт з відновлення будівлі «Жовтня», заявив, що реконструкція кінотеатру «Жовтень» завершиться до кінця жовтня поточного року, і покази київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» можуть відбутися у відновленому закладі, що постраждав від пожежі восени 2014 року.

 

У травні у Київській міській держадміністрації (КМДА) було затверджено проект реконструкції будівлі кінотеатру «Жовтень».

 

Розпорядження Київміськдержадміністрації про реконструкцію будівлі «Жовтня» міський голова Віталій Кличко підписав у січні нинішнього року.  Замовником проектування та реконструкції будівлі кінотеатру визначено підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ».

 

Будівля кінотеатру «Жовтень» згоріла внаслідок підпалу в ніч з 29 на 30 жовтня 2014 року. Кінотеатр зазнав серйозних руйнувань - збитки від пожежі орієнтовно становлять 7 млн грн.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain