ТЕЛЕКРИТИКА

Уряд передав канал БТБ Мінінформполітики – Стець анонсує запуск Ukraine Tomorrow за місяць

18 березня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про передачу телеканалу БТБ, власником якого є Національний банк України, в управління Міністерству інформаційної політики України. Про це 19 березня на брифінгу міністр інформаційної політики Юрій Стець.

 

Він підтвердив, що на базі телеканалів БТБ та УТР буде створено телеканал іномовлення як Ukraine Tomorrow. Міністр стверджує, що канал розпочне мовлення за місяць.

 

«Запустимося за місяць. Так, це мало, але я маю такий досвід після запуску 5-го каналу, і ми це зробимо. Бо маємо обмаль часу», - додав Юрій Стець.

 

Сьогодні, 19 березня, на сайті міністерства має з'явитися інформація про концепцію цього медіа.

 

Пан Стець також пообіцяв, що найближчим часом працівники міністерства презентують новий телеканал журналістам.

 

Як повідомляла «Телекритика», до 31 березня телеканал Нацбанку БТБ (ТОВ «Банківське телебачення») мали передати Міністерству інформаційної політики. Раніше в інтерв'ю «Телекритиці» Юрій Стець не зміг уточнити, чи буде і яким чином виведено телекомпанію УТР зі структури майбутнього суспільного мовлення.

 

На брифінгу він повідомив, яким чином узгодилося це питання.

 

«Ми багато на цю тему спілкувалися з Зурабом Аласанією (гендиректор Національної телекомпанії України. - ТК) , і тут наші думки збігаються. Суспільне мовлення має запуститися на базі НТКУ та Держтелерадіо, а УТР і БТБ - стануть базою для іномовлення», - пояснив міністр.

 

Програми на телеканалі Ukraine Tomorrow виходитимуть українською, російською, англійською та кримськотатарською мовами.

 

Нагадаємо, 22 лютого у Львові міністр інформаційної політики Юрій Стець анонсував, що впродовж місяця Міністерство інформаційної політики України запустить телеканал іномовлення Ukraine Tomorrow.

 

За словами пана Стеця, телеканал стане противагою російським пропагандистським каналам, зокрема Russia Today. Очікується, що канал фінансуватиметься з державного бюджету та з фінансової допомоги ЄС та США.

 

В інтерв'ю «Телекритиці» Юрій Стець розповів, що Ukraine Tomorrow на старті буде тримовним (українська, англійська та російська мови). Згодом міністр повідомив, що на каналі також будуть програми кримськотатарською мовою про Крим.

 

На початку березня заступник міністра інформполітики Артем Біденко на запит журналістів повідомив, що канал Ukraine Tomorrow поки не має бізнес-плану. Раніше голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко заявляв, що при Нацраді працювала робоча група на чолі із Сергієм Созановським, яка розробила бізнес-план каналу іномовлення. Зі слів пана Артеменка, ці розробки були передані Міністерству інформаційної політики.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве