ТЕЛЕКРИТИКА

Асьонов звинуватив кримськотатарський телеканал ATR у тому, що він дає надію на провернення Криму в Україну

«Глава» окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявляє, що «у напіввійськовий час» робота таких телеканалів як кримськотатарський канал ATR недопустима. Про це повідомляє російське інформагентство «РИА Новости» з посиланням на заяву ставленика Кремля у Криму, яку він зробив у Москві.

 

За його словами, неприпустимо, коли людей «зіштовхують лобами за національною ознакою, намагаються вбити клин між нами, росіянами, і кримськими татарами, які жили століттями тут». «Цього не буде, так чи інакше. Тому всі, хто буде розпалювати конфлікти, нехай це ЗМІ будуть, хто завгодно, працювати на території республіки не зможуть», - цитує Аксьонова «РИА Новости».

 

Сергій Аксьонов також заявив про претензії російської влади до єдиного на півострові кримськотатарського телеканалу АТR. «Керівництву каналу роз'яснено, що нагнітати обстановку і викликати у населення почуття напруженості, пов'язане з тим, що канал дає надію на повернення Криму в Україну, підбурюючи інших людей до дії, говорити про те, як потім розправляться з тими, хто отримав російські паспорти, робота таких каналів на території республіки в нинішній напіввійськовий час недопустима», - сказав пан Аксьонов.

 

Нагадаємо, що кримськотатарський телеканал ATR та всі інші медіа, що входять до медіахолдингу ATR, не змогли отримати від окупаційної кримської влади свідоцтва про реєстрацію засобів масової інформації за російським законодавством, що загрожує припиненням їх роботи в Криму. Компанія вже кілька разів подавала документи в профільні відомства Російської Федерації, але їх щоразу повертали назад.

 

Телеканал може припинити мовлення 1 квітня. Під загрозою закриття знаходяться і дитячий телеканал «Ляле», радіо «Мейдан» і «Лідер», а також новинний сайт «15 хвилин».

 

Водночас керівництво кримськотатарського телеканалу ATR заявляє, що мовник готовий позбавитись свого інформаційно-політичного контенту, якщо це дасть змогу перереєструватись у анексованому Росією Криму згідно законодавства РФ.  Як сказала виданню генеральний директор телеканалу ATR Ельзара Іслямова, якщо це стане умовою збереження інформаційних ресурсів медіахолдингу «Атлант СВ», то ATR готовий повністю переглянути сітку мовлення.

 

Вероніка Коробенюк для «Телекритики»

 

Главное в разделе

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Популярное на ТелекритикеБизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Культура

Вражда с сериалом «Вражда»: 101-летняя звезда Голливуда перечислила претензии

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой