ТЕЛЕКРИТИКА

Щоб зберегти мовлення, кримськотатарський канал ATR готовий відмовитися від новин і ток-шоу

Керівництво кримськотатарського телеканалу ATR заявляє, що мовник готовий позбавитись свого інформаційно-політичного контенту, якщо це дасть змогу перереєструватись у анексованому Росією Криму згідно законодавства РФ. Про це повідомляє видання «Аргументам недели - Крым».

 

Як сказала виданню генеральний директор телеканалу ATR Ельзара Іслямова, якщо це стане умовою збереження інформаційних ресурсів медіахолдингу «Атлант СВ», то ATR готовий повністю переглянути сітку мовлення.

 

«Наш канал має культурологічну спрямованість - у нас дуже потужні культурні, музичні, історичні блоки. Звичайно, у нас є і інформаційні випуски та політичні ток-шоу, але, якщо це є причиною відмови в реєстрації, то ми готові відмовитися від цих передач», - заявила пані Іслямова.

 

Водночас вона підкреслила, що до інформаційних випусків телеканалу не може бути претензій, оскільки всі новини подаються об'єктивно, з дотриманням необхідних журналістських норм.

 

«По-моєму, так працюють всі російські телеканали. Якщо відбувається щось хороше, ми розповідаємо про це, якщо є якісь недоліки, то ми показуємо і їх. Які можуть бути претензії?», - зазначила вона, коментуючи ситуацію, коли телеканалу ATR впродовж чотирьох місяців відмовляють у перереєстрації.

 

Нагадаємо, кримськотатарський телеканал ATR та всі інші медіа, що входять до медіахолдингу ATR, досі не змогли отримати від окупаційної кримської влади свідоцтва про реєстрацію засобів масової інформації за російським законодавством, що загрожує припиненням їх роботи в Криму.  Компанія вже кілька разів подавала документи в профільні відомства Російської Федерації, але їх щоразу повертали назад.

 

Як стало відомо 16 березня, телеканалу ATR учетверте повернули оформлені за всіма вимогами законів РФ документи на продовження ліцензії на мовлення.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Популярное на ТелекритикеДуся

Украинская журналистка заявила о желании заняться сексом на трибуне Верховной Рады

Общество

Почему пьет журналист

Дуся

Александр Скичко, Камалия, Тала Калатай, Соломия Витвицкая и Павел Костицын на «Viva! Бал 2017»

Дуся

Актера «Дюнкерка» и его 71-летнюю бабушку арестовали по подозрению в убийстве