ТЕЛЕКРИТИКА

«Укрпошта» закликає написати листа Надії Савченко у СІЗО (АДРЕСА)

Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта»  закликає українців долучитись до підтримки української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, яка перебуває в ув'язненні у СІЗО Москви за звинуваченням у загибелі співробітників каналу «Россия 1» та незаконному перетині кордону. Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти».

 

Національний оператор поштового зв'язку пропонує написати листа Надії Савченко та відправити його на адресу: «Савченко Надежда Викторовна, 107076, г. Москва, ул. Матросская Тишина, дом 18, ФКУ СИЗО-1 УФСИН РФ».

 

«У Надії дуже багато друзів, які передають їй листи. Коли Надя читає ці листи з добрими словами, у неї стає тепліше на серці, вона ніби повертається додому. Дуже багато пишуть листів як з України, так і з Росії», - розповідала в одному з інтерв'ю сестра Надії Савченко Віра.  

 

 

Нагадаємо, українські лікарі, оглянувши Надію Савченко після тривалого голодування, невідворотних змін не виявили. Разом із тим, один з адвокатів Микола Полозов додав, що медики наголосили, що в разі повернення льотчиці до голодування «негативні наслідки настануть набагато швидше». Інший її адвокат Марк Фейгін зазначив, що, за словами медиків, виходити з голодування Надії Савченко слід протягом двох місяців.  

 

Нагадаємо, українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко розпочала голодування 13 грудня 2014 року.

 

На необхідності допомоги українських медиків вона наголосила після того, як почала виходити із голодування. 5 березня вона погодилася на вживання бульйону. Такий метод поновлення вживання їжі викликав хвилю критики з боку медиків і громадян, які мали досвід проведення акцій з голодування. Оглянути її вони змогли 14 березня - за 9 днів після того, як було поширено листа Савченко із проханням про це.

 

Захисник Надії Савченко Марк Фейгін заявляє, що має у своєму розпорядженні відео, записане росіянином, яке підтверджує, що її викрали до того, як загинули співробітники каналу «Россия 1» Ігор Корнелюк і Антон Волошин, у смерті яких її звинувачує Слідчий комітет РФ.

 

6 березня Марк Фейгін заявив, що голодування української льотчиці, депутата Верховної ради Надії Савченко призупинено і навряд чи поновлюватиметься. Того ж дня Надія Савченко повідомила, що погодиться на госпіталізацію для виходу з голодування після того, як її оглянуть українські лікарі.

 

33-річна українська військова, депутат Верховної Ради та член парламентської делегації у ПАРЄ Надія Савченко з липня 2014 року перебуває у в'язниці в Росії за звинуваченнями у загибелі співробітників телеканалу «Россия 1» і начебто незаконному перетині російського кордону.

 

Президент Петро Порошенко присвоїв народному депутату України, члену делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Надії Савченко звання «Герой України».

 

Високий представник ЄС з зовнішньої і безпекової політики Федеріка Могеріні закликала владу Росії звільнити ув'язнених у російських СІЗО Надію Савченко, Олега Сенцова та інших незаконно утримуваних українських громадян.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц