ТЕЛЕКРИТИКА

Німецький журналіст-автор забороненої у Росії «Путінократії» приїде до Києва

Відомий німецький журналіст, автор політичного бестселеру «Путінократія. Людина влади та його система» Борис Райтшустер у березні приїде до Києва, щоб зустрітися з українськими читачами. Про це повідомляється на сайті книжкового ресурсу «Друг Читача».

 

Цього місяця у Києві відбудеться низка презентацій, присвячених книзі  Бориса Райтшустера. Автор   приїде на запрошення харківського видавництва «Віват», яке випустило у світ заборонену в Росії книгу російською та українською мовами.

 

У вівторок, 10-го березня запланована прес-конференція пана Райтшустера в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», а в середу, 11 березня він виступить у книгарні «Є» та проведе автограф-сесію. Планується також зустріч зі студентами одного з київських вишів.

 

Нагадаємо, книга «Путінократія» Бориса Райтшустера була відзначена першим місцем у номінації «Обрії» на цьогорічній Церемонії нагородження переможців XVI Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року 2014», яка пройшла  2 лютого у київському театрі-майстерні «Сузір'я».

 

Вероніка Коробенюк для «Телекритики»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана